Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
LEAD TECH Az új, kompakt, 30 W-os szálas lézeres jelölőgépet nagyméretű felületek kiváló minőségű kódjainak előállítására tervezték, és könnyen integrálható a legtöbb alkalmazáshoz. Ideális megoldás HDPE/LDPE csövek, vezetékek, elektronikai és fém alkatrészek, valamint alumínium dobozok jelölésére, kiváló minőségű látható kódok előállítására gyors sebességgel, szinte nulla karbantartási igénylel és fogyóeszközök nélkül.
◎ Megbízható és nagy teljesítményű
◎ Kiváló minőségű kódolás
◎ Növelje a termékhatékonyságot
◎ Könnyen használható
| Lézer típusa | LEAD TECH 30 W-os száloptikás lézernyomtató |
| Modell | LT30F |
| Kimeneti teljesítmény | ≥30W |
| Lézer hullámhossz | 1064 nm |
| Lencse | Nagy pontosságú 2 dimenziós szkennelő rendszer |
| Jelölési sebesség | ≤8000 mm/s |
| Fő vezérlőrendszer | Magasan integrált alaplap, beágyazott 10,4 hüvelykes vezérlő |
| Hűtőrendszer | Léghűtéses |
| Fókusz zoom objektív | 190 mm-es dupla piros fényfókusz (a munkaterülettől függ) |
| Jelölő skála típusa | Raszteres betűtípus, vektoros betűtípus a kiválasztáshoz |
| Min. vonalszélesség | 0,1 mm |
| Ismétlési pontosság | 0,003 mm |
| Munkaterület | 110x110 mm |
| Pozicionálás | Piros lámpák pozicionálása és dupla piros lámpák fókuszálása |
| Jelölővonalak | Nincs korlátozva a munkaterület |
| Sebesség | 0~200 m/perc |
| Hatalom | 220VA (110VA csatlakoztatható) |
| Energiafogyasztás | 500W |
Megbízható és nagy teljesítményű
*Optimalizált teljesítmény a hosszabb élettartam érdekében
*Nincs szükség tinta-/oldószeres fogyóeszközökre
* Tiszta és környezetbarát
*Az IP54-es besorolás maximális megbízhatóságot és üzemidőt biztosít
Kiváló minőségű kódolás
*Tiszta és állandó kódok, könnyen leolvashatóak
* Gravírozási technológia a hamisítás elleni védelem és a nyomon követhetőség érdekében
Növelje a termékhatékonyságot
*A fejlett rendszer biztosítja az üzenetek gyors feldolgozását
* Akár 8000 m/másodperc sebességű vonal
* Egyedi kialakítású piros fénypont a helymeghatározáshoz
Könnyen használható
* Új, kompakt kialakítás, könnyen bárhová telepíthető
* 10,4 hüvelykes érintőképernyő, WYSlWYG, könnyen kezelhető
* Akár 14 nyelv támogatása, kielégíti az igényeit
Munkakörnyezet
*Külső hőmérséklet 0~45 (relatív páratartalom)
*Üzemi hőmérséklet
*Pártartalom 45-75%, nem lecsapódó
| Lézer típusa | LEAD TECH 30 W-os száloptikás lézernyomtató | |
| Modell | LT30F | LT50F |
| Kimeneti teljesítmény | ≥30W | ≥50W |
| Lézer hullámhossz | 1064 nm | |
| Lencse | Nagy pontosságú 2 dimenziós szkennelő rendszer | |
| Jelölési sebesség | ≤8000 mm/s | |
| Fő vezérlőrendszer | Magasan integrált alaplap, beágyazott 10,4 hüvelykes vezérlő | |
| Hűtőrendszer | Léghűtéses | |
| Fókusz zoom objektív | 190 mm-es dupla piros fényfókusz (a munkaterülettől függ) | |
| Jelölő skála típusa | Raszteres betűtípus, vektoros betűtípus a kiválasztáshoz | |
| Min. vonalszélesség | 0,1 mm | |
| Ismétlési pontosság | 0,003 mm | |
| Munkaterület | 110x110 mm | 100~300 mm (opcionális tartomány) |
| Pozicionálás | Piros lámpák pozicionálása és dupla piros lámpák fókuszálása | |
| Jelölővonalak | Nincs korlátozva a munkaterület | |
| Sebesség | 0~200 m/perc | |
| Hatalom | 220 VA (110 VA csatlakoztatható) | |
| Energiafogyasztás | 500W | |
Érdekelt? Kérjen hívást egy szakembertől