Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
LEAD TECH Az új, kompakt, 30 W-os CO2 lézeres jelölőgépet nagyméretű hordozókhoz készült, kiváló minőségű kódok előállítására tervezték, és a legtöbb alkalmazáshoz könnyen integrálható.. Ideális megoldás PET palackok, műanyagok, PP/PE fóliák, dobozok, kartondobozok és egyéb elsődleges kódolási alkalmazások jelölésére, kiváló minőségű, látható kódok előállítására gyors sebességgel, szinte nulla karbantartási igénylel és fogyóeszközök nélkül.
Nincsenek fogyóeszközök, hosszú távú karbantartásmentes
◎ Jelölési sebesség: 200 m/perc
◎ Átlagos kimeneti teljesítmény: 30 W
| Lézer típusa | LEAD TECH 30 W-os CO2 lézernyomtató |
| Modell | LT30C |
| Kimeneti teljesítmény | ≥30W |
| Lencse | Nagy pontosságú 2 dimenziós szkennelő rendszer |
| Lézer hullámhossz | |
| Jelölési sebesség | ≤8000 mm/s |
| Fő vezérlőrendszer | Magasan integrált alaplap, beágyazott 10,4 hüvelykes vezérlő |
| Hűtőrendszer | Léghűtéses |
| Fókusz zoom objektív | 130 mm-es dupla vörös fényfókusz |
| Jelölő skála típusa | Raszteres betűtípus, vektoros betűtípus választható |
| Min. vonalszélesség | 0,03 mm |
| Ismétlési pontosság | 0,01 mm |
| Munkaterület | 110x110 mm |
| Pozicionálás | Piros lámpák pozicionálása és dupla piros lámpák fókuszálása |
| Jelölővonalak | Nincs korlátozva a munkaterület |
| Sebesség | 0~200 m/perc |
| Hatalom | 220VA (110VA csatlakoztatható) |
| Energiafogyasztás | 500W |
Megbízható és nagy teljesítményű
* Optimalizált teljesítmény a hosszabb élettartam érdekében
* Nincsenek fogyóeszközök, hosszú távú karbantartásmentes
* Tiszta és környezetbarát
* Az IP54-es besorolás maximális megbízhatóságot és üzemidőt biztosít
Kiváló minőségű kódolás
* Tiszta és állandó kódok, könnyen leolvashatóak
* Gravírozási technológia a hamisítás elleni védelem és a nyomon követhetőség érdekében
Növelje a termékhatékonyságot
* A fejlett rendszer biztosítja az üzenetek gyors feldolgozását
* Akár 200 m/perc vonalsebesség
* Közepes vagy nagy sebességű gyártósorokon használatos
Könnyen használható
* Új, kompakt kialakítás, könnyen bárhová telepíthető
* 10,4 hüvelykes érintőképernyő, WYSIWYG, könnyen kezelhető
* Akár 14 nyelv támogatása, kielégíti az igényeit
| Lézer típusa | LEAD TECH 30 W-os CO2 lézernyomtató | LEAD TECH 60 W-os CO2 lézernyomtató |
| Modell | LT30C | LT60C |
| Kimeneti teljesítmény | ≥30W | ≥60W |
| Lencse | Nagy pontosságú 2 dimenziós szkennelő rendszer | |
| Lézer hullámhossz | 10.64.μ m/10.2. μ m/9.3. μ m | |
| Jelölési sebesség | ≤8000 mm/s | |
| Fő vezérlőrendszer | Magasan integrált alaplap, beágyazott 10,4 hüvelykes vezérlő | |
| Hűtőrendszer | Léghűtéses | |
| Fókusz zoom objektív | 130 mm-es dupla vörös fényfókusz | |
| Jelölő skála típusa | Raszteres betűtípus, vektoros betűtípus választható | |
| Min. vonalszélesség | 0,03 mm | 0,1 mm |
| Ismétlési pontosság | 0,01 mm | |
| Munkaterület | 110x110 mm | 100~300 mm (opcionális tartomány) |
| Pozicionálás | Piros lámpák pozicionálása és dupla piros lámpák fókuszálása | |
| Jelölővonalak | Nincs korlátozva a munkaterület | |
| Sebesség | 0~200 m/perc | |
| Hatalom | 220VA (110VA csatlakoztatható) | |
| Energiafogyasztás | 500W | |
Érdekelt? Kérjen hívást egy szakembertől