LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
LEAD TECH De nieuwe compacte 30W CO2-lasermarkeringsmachine is ontworpen voor het leveren van hoogwaardige codes op grote oppervlakken en is eenvoudig te integreren in de meeste toepassingen.. Het is een ideale oplossing voor het markeren van PET-flessen, kunststoffen, PP/PE-folie, dozen, kartonnen verpakkingen en andere primaire codeertoepassingen. Het produceert snel, met vrijwel geen onderhoud en zonder verbruiksartikelen, codes van hoge kwaliteit.
◎ Geen verbruiksartikelen, langdurig onderhoudsvrij
◎ Markeersnelheid: 200 m/min
◎ Gemiddeld uitgangsvermogen: 30W
| Lasertype | LEAD TECH 30W CO2-laserprinter |
| Model | LT30C |
| Uitgangsvermogen | ≥30W |
| Lens | Zeer nauwkeurig 2-dimensionaal scansysteem |
| Lasergolflengte | |
| Markeersnelheid | ≤8000 mm/s |
| Hoofdregelsysteem | Sterk geïntegreerd moederbord, ingebouwde 10,4 inch controller |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| Focuszoomlens | 130 mm dubbele rode lichtfocus |
| Markeerschaaltype | Rasterlettertype, vectorlettertype om uit te kiezen |
| Minimale regelbreedte | 0,03 mm |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Werkgebied | 110x110 mm |
| Positionering | Positionering van rood licht en dubbele focussering van rood licht |
| Markeringen | Geen beperkingen qua werkgebied |
| Snelheid | 0~200 m/min |
| Stroom | 220VA (110VA kan worden aangesloten) |
| Stroomverbruik | 500W |
Betrouwbaar en hoogwaardig
* Geoptimaliseerd vermogen voor een langere levensduur
* Geen verbruiksartikelen, langdurig onderhoudsvrij
* Schoon en milieuvriendelijk
* De IP54-classificatie garandeert maximale betrouwbaarheid en bedrijfszekerheid.
Codering van hoge kwaliteit
* Duidelijke en permanente codes, gemakkelijk leesbaar
* Graveertechnologie voor fraudebestrijding en traceerbaarheid
Verhoog de productefficiëntie
* Geavanceerd systeem zorgt voor snelle verwerking van berichten
* Lijnsnelheid tot 200 m/min
* Gebruikt in productielijnen met gemiddelde of hoge snelheid
Eenvoudig in gebruik
* Nieuw compact ontwerp, eenvoudig overal te installeren
* 10,4 inch touchscreen, WYSIWYG, eenvoudig te bedienen
* Ondersteuning voor maximaal 14 talen, voldoet aan uw behoeften
| Lasertype | LEAD TECH 30W CO2-laserprinter | LEAD TECH 60W CO2-laserprinter |
| Model | LT30C | LT60C |
| Uitgangsvermogen | ≥30W | ≥60W |
| Lens | Zeer nauwkeurig 2-dimensionaal scansysteem | |
| Lasergolflengte | 10.64.μm /10.2. μm /9.3. μm | |
| Markeersnelheid | ≤8000 mm/s | |
| Hoofdregelsysteem | Sterk geïntegreerd moederbord, ingebouwde 10,4 inch controller | |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld | |
| Focuszoomlens | 130 mm dubbele rode lichtfocus | |
| Markeerschaaltype | Rasterlettertype, vectorlettertype om uit te kiezen | |
| Minimale regelbreedte | 0,03 mm | 0,1 mm |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid | 0,01 mm | |
| Werkgebied | 110x110 mm | 100~300 mm (bereik naar keuze) |
| Positionering | Positionering van rood licht en dubbele focussering van rood licht | |
| Markeringen | Geen beperkingen qua werkgebied | |
| Snelheid | 0~200 m/min | |
| Stroom | 220VA (110VA kan worden aangesloten) | |
| Stroomverbruik | 500W | |
Geïnteresseerd? Vraag een telefoontje aan bij een specialist