LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
De vernieuwde informatie-editor is beter afgestemd op de bedieningsgewoonten van de gebruiker; de intelligente realtime communicatiefunctie is bij uitstek geschikt voor geautomatiseerde productiebedrijven, waardoor de productienauwkeurigheid effectief wordt verbeterd en meer winst wordt gegenereerd.
Continue en stabiele prestaties, volledig aanpasbaar aan hogesnelheidsproductielijnen.
| Model | LEAD TECH LT900 Inkjetprinter |
| Materiaal | Precisiecoating |
| Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Dubbellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 3 regels: 5x5, 7x5, 9x6 4 regels: 5x5, 7x5 5 regels: 5x5 |
| Afdrukafstand | Tekenhoogte: 1-15 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer. Barcode, Shift, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C. Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485, Ethernet |
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal |
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industriële bescherming | IP55, IP65 (optie) |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 60 μm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen |
| Patroonvolume | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-45 ℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | AC100-240V, 50/60Hz, 100VA |
Eenvoudige bediening
10,1-inch touchscreen
Meertalige interface en toetsenbord
Ondersteuning voor het importeren van aangepaste lettertypen
IoT Industrie 4.0
RS485, USB-poort, Ethernet-aansluitingen
Ondersteuning voor datamatrix- en QR-code-afdrukken
Software- en firmware-updates op afstand uitvoeren
Innovatieve printkop
Nieuwe geïntegreerde printkop, voor meer
Stabiele en perfecte afdruk
344 m/min ultrasnel printen
Stabiel inktsysteem
Modulaire inktkernconstructie, eenvoudig te vervangen.
Automatische drukregeling
| Model | LT900 | ||
| Materiaal | Precisiecoating | Roestvrij staal | Roestvrij staal + precisiecoating |
| Printprestaties | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5Lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 430 m/min bij 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkele regel: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Drie regels: 5x5, 7x5, 9x6 Vijf regels: 5x5 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 4 lijnen: 5x5, 7x5 | ||
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm Beste resultaat: 10 mm | ||
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen | ||
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer. Barcode, Shift, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C. Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. | ||
| Extra geheugen | USB, RS485, Ethernet | ||
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal | ||
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten | ||
| Industriële bescherming | IP55, IP65 (optie) | IP55, IP54 of IP65 (optie) | IP55, IP54 of IP65 (optie) |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 60 μm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 60 μm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 50 μm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen | ||
| Patroonvolume | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) | ||
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-45 ℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend | ||
| Stroom | AC100-240V, 50/60Hz, 100VA | ||
Geïnteresseerd? Vraag een telefoontje aan bij een specialist