LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
De mogelijkheid om het apparaat met één druk op de knop uit te schakelen, gecombineerd met een pauzefunctie en upgrades voor afstandsbediening, sluit beter aan bij de gewoonten van de gebruiker. Het 10,4-inch touchscreen kan van de host worden losgekoppeld voor flexibelere installatiemogelijkheden op locatie.
De nieuwe generatie printers kan ook na een lange periode van inactiviteit nog normaal functioneren, ondersteunt DM/QR-codeprinten en biedt uitgebreide seriële dataverbindingen voor een perfecte aansluiting op de productielijn.
| Model | LEAD TECH i9 STD Inkjetprinter |
| Materiaal | Roestvrij staal + precisiecoating |
| Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Dubbellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 3 regels: 5x5, 7x5, 9x6 4 regels: 5x5, 7x5 5 regels: 5x5 |
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer. Barcode, Shift, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C. Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485, RS232, BCD, Ethernet |
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal |
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industriële bescherming | IP55, IP65 (optie) |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 60 μm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen |
| Patroonvolume | Inkt (750 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-50 ℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W |
Gebruiksvriendelijke interface
10,4 inch touchscreen
Snel opstarten (57 seconden)
Aan/uit-knop met één druk op de knop
Meertalige interface
IoT Industrie 4.0
RS485-, USB- en Ethernet-aansluitingen
Ondersteuning voor Data Matrix- en QR-code-afdrukken
Software- en firmware-upgrade op afstand
Printkop van de nieuwe generatie
Innovatieve printkop met dubbele kleppen
Spuitgiettechnologie om inktlekkage te voorkomen
Automatische reiniging voor een langere gebruiksduur.
Stabiel inktsysteem
Automatisch vullen opstarten
Stabielere druk
Duurzaam InkCore-ontwerp, eenvoudig te vervangen
Automatische modulatiefunctie zonder handmatige aanpassing.
| Model | i9 STD | ||
| Materiaal | Roestvrij staal + precisiecoating | ||
| Printprestaties | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5Lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 430 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 537 m/min bij 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkele regel: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Drie regels: 5x5, 7x5, 9x6 Vijf regels: 5x5 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 4 lijnen: 5x5, 7x5 | ||
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm Beste resultaat: 10 mm | Letterhoogte: 0,86-12 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen: 10 mm. | |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen | ||
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer. Barcode, Shift, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C. Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. | ||
| Extra geheugen | USB, RS485, RS232, BCD, Ethernet | ||
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal | ||
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten | ||
| Industriële bescherming | IP55, IP65 (optie) | ||
| Printkop | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 60 μm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 50 μm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 40 μm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen | ||
| Patroonvolume | Inkt (750 ml) Make-up (750 ml) | ||
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-50 ℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend | ||
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W | ||
Geïnteresseerd? Vraag een telefoontje aan bij een specialist