LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
LEAD TECH De nieuwe compacte 60W CO2-lasermarkeringsmachine is ontworpen voor het aanbrengen van hoogwaardige codes op grote oppervlakken en is eenvoudig te integreren in de meeste toepassingen . Het is een ideale oplossing voor het markeren van PET-flessen, kunststoffen, PP/PE-folies, dozen, kartonnen verpakkingen en andere primaire codeertoepassingen. De machine produceert snel, met minimale onderhoudsbehoefte en zonder verbruiksartikelen, hoogwaardige en goed zichtbare codes.
◎ Geen verbruiksartikelen, langdurig onderhoudsvrij
◎ Markeersnelheid: 200 m/min
◎ Gemiddeld uitgangsvermogen: 60W
| Lasertype | LEAD TECH 60W CO2-laserprinter |
| Model | LT60C |
| Uitgangsvermogen | ≥60W |
| Lens | Zeer nauwkeurig 2-dimensionaal scansysteem |
| Lasergolflengte | 10.55 μm |
| Markeersnelheid | ≤8000 mm/s |
| Hoofdregelsysteem | Sterk geïntegreerd moederbord, ingebouwde 10,4 inch controller |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| Focuszoomlens | 130 mm dubbele rode lichtfocus |
| Markeerschaaltype | Rasterlettertype, vectorlettertype om uit te kiezen |
| Minimale regelbreedte | 0,1 mm |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Werkgebied | 100~300 mm (bereik naar keuze) |
| Positionering | Positionering van rood licht en dubbele focussering van rood licht |
| Markeringen | Geen beperkingen qua werkgebied |
| Snelheid | 0~200 m/min |
| Stroom | 220VA (110VA kan worden aangesloten) |
| Stroomverbruik | 500W |
Betrouwbaar en hoogwaardig
* Geoptimaliseerd vermogen voor een langere levensduur
* Geen verbruiksartikelen, langdurig onderhoudsvrij
* Werkleven tot 100.000 uur
* De IP54-classificatie garandeert maximale betrouwbaarheid en bedrijfszekerheid.
Codering van hoge kwaliteit
* Duidelijke en permanente codes, gemakkelijk leesbaar
* Graveertechnologie voor fraudebestrijding en traceerbaarheid
Verhoog de productefficiëntie
* Geavanceerd systeem zorgt voor snelle verwerking van berichten
* Lijnsnelheid tot 200 m/min
* Gebruikt in productielijnen met gemiddelde of hoge snelheid
Eenvoudig in gebruik
* Nieuw compact ontwerp, eenvoudig overal te installeren
* 10,4 inch touchscreen, WYSIWYG, eenvoudig te bedienen
* Ondersteuning voor maximaal 14 talen, voldoet aan uw behoeften
| Lasertype | LEAD TECH 60W CO2-laserprinter | LEAD TECH 30W CO2-laserprinter |
| Model | LT60C | LT30C |
| Uitgangsvermogen | ≥60W | ≥30W |
| Lens | Zeer nauwkeurig 2-dimensionaal scansysteem | |
| Laser golflengte | 10.64.μm /10.2. μm /9.3. μm | |
| Markeersnelheid | ≤8000 mm/s | |
| Hoofdregelsysteem | Sterk geïntegreerd moederbord, ingebouwde 10,4 inch controller | |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld | |
| Focuszoomlens | 130 mm dubbele rode lichtfocus | |
| Markeerschaaltype | Rasterlettertype, vectorlettertype om uit te kiezen | |
| Minimale regelbreedte | 0,1 mm | 0,03 mm |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid | 0,01 mm | |
| Werkgebied | 100~300 mm (bereik naar keuze) | 110x110 mm |
| Positionering | Positionering van rood licht en dubbele focussering van rood licht | |
| Markeringen | Geen beperkingen qua werkgebied | |
| Snelheid | 0~200 m/min | |
| Stroom | 220VA (110VA kan worden aangesloten) | |
| Stroomverbruik | 500W | |
Geïnteresseerd? Vraag een telefoontje aan bij een specialist