Producător de lider de imprimare LeadTech în codificare & Industria marcării din 2011.
LEAD TECH Noua mașină compactă de marcare cu laser cu fibră de 30W este concepută pentru a oferi coduri de înaltă calitate pentru substraturi de mari dimensiuni și este ușor de integrat pentru majoritatea aplicațiilor. Este o soluție ideală pentru marcarea pe țevi HDPE/LDPE, fire, piese electronice și metalice, precum și aplicații de codificare pentru cutii de aluminiu, pentru a produce coduri vizibile de înaltă calitate la viteză mare, cu aproape zero întreținere și fără a fi necesare consumabile.
◎ Fiabil și de înaltă performanță
◎ Codare de înaltă calitate
◎ Creșterea eficienței produsului
◎ Ușor de utilizat
| Tip laser | LEAD TECH Imprimantă laser cu fibră de 30W |
| Model | LT30F |
| Putere de ieșire | ≥30W |
| Lungimea de undă a laserului | 1064nm |
| Obiectiv | Sistem de scanare bidimensională de înaltă precizie |
| Viteza de marcare | ≤8000 mm/s |
| Sistemul principal de control | Placă de bază extrem de integrată, controler încorporat de 10,4 inch |
| Sistem de răcire | Răcire cu aer |
| Obiectiv cu zoom focalizat | Focalizare cu lumină roșie dublă de 190 mm (în funcție de zona de lucru) |
| Tipul scalei de marcare | Font raster, font vectorial pentru alegere |
| Lățime minimă a liniei | 0,1 mm |
| Precizia repetabilității | 0,003 mm |
| Zona de lucru | 110X110mm |
| Poziționare | Poziționarea luminii roșii și focalizare dublă a luminii roșii |
| Linii de marcare | Fără limită în zona de lucru |
| Viteză | 0~200m/min |
| Putere | 220VA (se poate conecta 110VA) |
| Consum de energie | 500W |
Fiabil și de înaltă performanță
*Putere optimizată pentru a asigura o durată de viață mai lungă
*Nu sunt necesare consumabile de cerneală/solvent
*Curat și ecologic
*Clasificarea IP54 asigură fiabilitate și funcționare continuă maxime
Codare de înaltă calitate
*Coduri clare și permanente, ușor de citit
*Tehnologie de gravare pentru anti-contrafacere și trasabilitate
Creșterea eficienței produsului
Sistemul avansat asigură procesarea rapidă a mesajelor
Viteză de linie de până la 8000 m/secundă
Design unic al spotului luminos roșu pentru ajustarea locației
Ușor de utilizat
Design compact nou, ușor de instalat oriunde
Ecran tactil de 10,4 inch, WYSlWYG, ușor de utilizat
* Acceptă până la 14 limbi, pentru a satisface nevoile tale
Mediul de lucru
*Temperatură externă 0~45 (umiditate relativă)
*Temperatura de funcționare
Umiditate aer 45-75%, fără condens
| Tip laser | LEAD TECH Imprimantă laser cu fibră de 30W | |
| Model | LT30F | LT50F |
| Putere de ieșire | ≥30W | ≥50W |
| Lungimea de undă a laserului | 1064nm | |
| Obiectiv | Sistem de scanare bidimensională de înaltă precizie | |
| Viteza de marcare | ≤8000 mm/s | |
| Sistemul principal de control | Placă de bază extrem de integrată, controler încorporat de 10,4 inch | |
| Sistem de răcire | Răcire cu aer | |
| Obiectiv cu zoom focalizat | Focalizare cu lumină roșie dublă de 190 mm (în funcție de zona de lucru) | |
| Tipul scalei de marcare | Font raster, font vectorial pentru alegere | |
| Lățime minimă a liniei | 0,1 mm | |
| Precizia repetabilității | 0,003 mm | |
| Zona de lucru | 110X110mm | 100~300mm (interval opțional) |
| Poziționare | Poziționarea luminii roșii și focalizare dublă a luminii roșii | |
| Linii de marcare | Fără limită în zona de lucru | |
| Viteză | 0~200m/min | |
| Putere | 220VA (se poate conecta 110VA) | |
| Consum de energie | 500W | |
Interesat? Solicitați un apel de la un specialist