LEAD TECH LT800 érintőképernyős CIJ lejárati dátumú tintasugaras nyomtató
1. Termékleírás:
2. Termékleírás:
| Termék neve: | LT800 nyomtató |
| Nyomtatási teljesítmény: | 1-4 sor (7X5-ös mátrix) 1-5 sor (5x5-ös mátrix) maximális sebesség = 450 m/perc @ 5X5 |
| Betűtípus mátrix: | 5X5, 7X5, 9x7, 12X9, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 |
| Karakter magassága: | 1-12 mm, a betűtípustól függően |
| Nyomtatási távolság: | 2 mm-től 30 mm-ig Legjobb: 10 mm |
| Tintasugaras karakter: | Angol, arab számok, vonalkód, sorozatszám, automatikus dátum, használt definiált karakterek, speciális logó |
| Extra memória: | SD-kártya |
| Memóriaterület: | 68 üzenet + 50 logó |
| Ipari védelem: | Ip65 |
| Fúvóka: | 60 mikron |
| Köldökhossz: | Szuper puha, 3 méter hosszú |
| Nyomtatási irány: | 360°-os teljes körű nyomtatás |
| Patron térfogata: | Tinta (500ml) Smink (750ml) |
| Hőmérséklet/Páratartalom tartomány: | 0-45ºC 0–95% relatív páratartalom, nem lecsapódó |
| Teljesítmény: | AC 100-240V; 50/60Hz; 60VA |
| Nettó tömeg: | 17KG |
| Méret: | 410x330x445 mm |
3. Termékjellemzők
4. Kultúránk
5. Minőségellenőrzés és szolgáltatás:
a) Minőségellenőrzés
· Minden LEAD TECH nyomtatót teljes körűen ellenőrizünk és 7 napig üzemeltetünk a szállítás előtt, hogy biztosítsuk a legjobb minőséget.
b) Jótállási időszak
· A LEAD TECH 2 év garanciát vállal CIJ nyomtatójára.
c) Műszaki képzés
· A LEAD TECH műszaki képzést kínál kínai Zhuhai városában található létesítményében. Szeretettel várjuk nyomtatóink iránt érdeklődőket.
d) Műszaki szolgálat
· A LEAD TECH elkötelezett amellett, hogy a legjobb szolgáltatást nyújtsa ügyfeleinek. Ha bármilyen technikai probléma merül fel, kérjük, hívja vagy küldjön üzenetet munkatársainknak, és bármikor készen állunk az Önök segítségére.
e) RMA
· Bármilyen problémával kapcsolatban kitöltheti az RMA űrlapot, és elküldheti nekünk. Mi intézkedünk a cseretermék kiszállításáról, vagy felajánljuk a szükséges megoldásokat.
6. Cégünk:
Egyszerűen kódolj, kapcsolódj a világhoz!!!
A LEAD TECH a LEAD TECH Csoporton belüli berendezésszállító, amely folyamatos tintasugaras, lézer- és kartonkódoló nyomtatók gyártására összpontosít. Megalakulása óta a LEAD TECH szilárd műszaki hátterére támaszkodva folyamatosan alkalmazza a legmodernebb technológiákat, hogy segítsen világszerte ügyfeleinek munkahatékonyságuk javításában és a beszerzési költségek csökkentésében. Nyomtatóink a világ számos iparágában szolgálnak ki, beleértve az élelmiszeripart, az italgyártást, a gyógyszeripart, a kozmetikai ipart, az autóipart, a kábel- és az elektronikai ipart.
A mi küldetésünk, hogy a kódolást egyszerűvé, felhasználóbaráttá és intelligenssé tegyük. A jövőben minden LEADTECH nyomtató vezérelhető és felügyelt lesz.
a felhőhöz való csatlakozással. A távoli karbantartási vezérlés láthatóvá válik.
Egyszerű, meg tudod csinálni!!!