Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
A LEAD TECH bemutatja az LT800/LT810 folyamatos tintasugaras (CIJ) nyomtatót, amely új mércét állít fel az egyszerűség terén. Felhasználóbarát kezelőfelületének és intelligens kialakításának köszönhetően minden szintű kezelő könnyedén kezelheti az LT800/LT810 CIJ nyomtatót.
LEAD TECH Az LT800/LT810 folyamatos tintasugaras nyomtatót kifejezetten az alapvető kódolási és gyártási alkalmazásokhoz tervezték számos iparágban. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a kiváló minőségű és megbízható nyomtatás iránti igényeknek. Rendkívül felhasználóbarát felületet biztosít, és a termelési hatékonyság javításáról és a költségmegtakarításról ismert.
| Modell | LEAD TECH LT800/LT810 tintasugaras nyomtató |
| Anyag | Precíziós bevonat / Rozsdamentes acél |
| Nyomtatási teljesítmény | 1-4 sor (7X5 mátrix) 1-5 sor (5X5-ös mátrix) Max. sebesség = 206 m/perc @ 5x5 |
| Betűtípus-mátrix | Egysoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 3 vonal: 5X5, 7X5, 9x6 4 vonal: 5X5, 7X5 5 vonal: 5X5 |
| Nyomtatás Távolság | Betűmagasság: 1-15 mm Nyomtatási távolság: 2 mm - 30 mm, legjobb: 10 mm |
| Üzemeltetési Rendszer | LT-Touch egyedi rendszer, több nyelven |
| Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám, vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPCA&E, EAN 8 és 13, GS1, logó, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód, 39-es kód, 125-ös kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, különleges karakterek stb. |
| Extra memória | USB, RS485 |
| Rendszer Nyelv | Kínai, angol, koreai, orosz, lengyel, perzsa, arab, spanyol, német, indonéz, vietnami, horvát, thai, szlovén, szlovák, bosnyák, portugál, olasz stb. testreszabható nyelv |
| Memória Tárolás | 1000+ üzenet |
| Ipari Védelem | IP55 |
| Nyomtatófej | Szuper puha, 3 méter hosszú állandó hőmérséklet, 60 μm |
| Nyomtatás Irány | 360°-os teljes körű nyomtatás |
| Patron Kötet | Tinta (500ml) Smink (750ml) |
| Hőmérséklet/ Páratartalom tartomány | 0-45℃ 0-95% relatív páratartalom, nem lecsapódó |
| Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,72 - 0,36A , 80W |
Könnyű kezelhetőség
Linux rendszer, 7 hüvelykes érintőképernyő
Felhasználóbarát felület, egyszerű kezelés, gyors tanulás
Szöveg vagy modulok manuális húzásának támogatása
Támogatja az adatmátrixot, a QR-kódot
Stabil és megbízható
Rozsdamentes acél szekrény teflon bevonattal, könnyen tisztítható
Erősebb interferencia-ellenállás, alkalmas zord környezetre
Minden-az-egyben InkCore, stabil működés
Akár 6000 órás élettartam
Kiváló minőség
Vízálló billentyűzet, IP55
Teljesen lezárt elektronikus szekrény, pormentes
Innovatív nyomtatófej
Fröccsöntési technológia, megakadályozza a tinta szivárgását
Automatikus tisztítási funkció, csökkenti a fúvóka eltömődését
Stabil, hosszú távú teljesítmény, megbízható minőség
Intelligens tintarendszer
Csatlakoztasd és használd, kevesebb szennyeződés
Hatékony kihasználás, termelési költségek megtakarítása
IoT Ipar 4.0
RS485 és USB port támogatása
Ethernet port támogatása (hálózati verzió)
Csatlakoztasson külső eszközhöz, például PC-hez, PLC-hez, szkennerhez, ellenőrző mérleghez stb.
Információcsere és összekapcsolódás megvalósítása
Videó
Modell | LT800/LT810 | |||||
Anyag | Precíziós bevonat/Rozsdamentes acél | Precíziós bevonat/Rozsdamentes acél | Precíziós bevonat | |||
Nyomtatás | 1-4 sor (7X5 mátrix) | 1-4 sor (7X5 mátrix) | 1-4 sor (7X5 mátrix) | |||
Betűtípus -mátrix | Egysoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 3 soros: 5X5, 7X5, 9x6 | |||||
Nyomtatás | Betűmagasság: 1-15 mm | |||||
Üzemeltetési | LT-Touch egyedi rendszer, több nyelven | |||||
Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám, vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPCA&E, EAN 8 és 13, GS1, logó, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód, 39-es kód, 125-ös kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, különleges karakterek stb. | |||||
Extra memória | USB, RS485 | USB, RS485, Ethernet | USB, RS485, Ethernet | |||
Rendszer | Kínai, angol, koreai, orosz, lengyel, perzsa, arab, spanyol, német, indonéz, vietnami, horvát, thai, szlovén, szlovák, bosnyák, portugál, olasz stb. testreszabható nyelv | |||||
Memória | 1000+ üzenet | 1000+ üzenet | 1000+ üzenet | |||
Ipari | IP55 | IP55 | IP55 | |||
Nyomtatófej | Szuper puha, 3 méter hosszú | Szuper puha, 3 méter hosszú | Szuper puha, 3 méter hosszú | |||
Nyomtatás | 360°-os teljes körű nyomtatás | |||||
Patron | Tinta (500ml) | Tinta (500ml) | Tinta (500ml) | |||
Hőmérséklet/ | 0-45℃ | |||||
Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,72 - 0,36A , 80W | |||||
Érdekelt? Kérjen hívást egy szakembertől