Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
Az ideális dobozkódolási megoldás
◎ Alacsony költség
◎ Nincs rendetlenség
◎ Pontos kódok
◎ Könnyen kezelhető
◎ Alacsony karbantartási igényű
| Tétel | LEAD TECH P7 Pro piezoelektromos tintasugaras nyomtató |
| Nyomtatófej típusa | SEIKO(510) |
| Operációs rendszer | LT-Touch Android operációs rendszer |
| Nyomtatási sebesség | Max. 60 m/perc |
| Nyomtatási távolság | 3-5 mm |
| Nyomtatási felbontás | Függőleges: 180 DPI; Vízszintes: 180/360 DPI |
| Nyomtatási magasság | 71,8 mm |
| Tintarendszer | Negatív nyomású tintaellátás |
| Kommunikáció | Ethernet, USB, RS232, Fotocella, Enkóder, Riasztójelző |
| Nyomtató képernyő | 10,2 hüvelykes ipari érintőképernyő |
| Hatalom | 110-240V, DC24V 5A |
| Rendszernyelv | Angol, kínai, orosz, spanyol, portugál, arab, koreai, japán és más nyelvek frissíthetők* |
| Üzenet nyomtatása | Szöveg, változó szöveg, dátum, idő, műszak, számláló, adatbázis szöveg, vonalkód, grafika, táblázatok és QR-kódok |
| Támogatott adatbázis típusa | TXT, Excel, Access, SQL Server |
| Telepítés | Oldalirányú és lefelé irányuló nyomtatás standard konzollal Opcionális precízen állítható konzol |
| Tintatípus | Olaj alapú és UV tinta |
| Tintakezelés | Lnk típus automatikus azonosítása és optimális paraméterek megerősítése; Lnk felhasználás automatikus kiszámítása |
| Működési környezet | Hőmérséklet-tartomány: 59℉(15℃)-104℉(40℃), Páratartalom-tartomány (relatív páratartalom, nem lecsapódó): Max. 90% |
| Nyomtatófej specifikációja | 305,5x169x56 mm |
| Nettó tömeg | Kabinet 13,6 kg + Nyomtatófej 3,3 kg |
Intelligens vezérlő
A Lead Tech P sorozatú PIJ (Pizeo tintasugaras) nagy felbontású tintasugaras nyomtatója lehetőséget kínál a Konika 512 (P3), Ricoh MH5420 (P5) és Seiko 510 (P7) nyomtatófejekhez való külön-külön történő csatlakoztatásra. Nem porózus felületeken történő alkalmazásokhoz UV-szárító rendszerhez is csatlakoztatható.
Különböző I/O portok
Támogatja az RS485, Ethernet és USB portokat a különféle adattípusok automatikus továbbításához, így könnyen integrálható a rendszerbe.
Barátságos felhasználói felület
· 10 hüvelykes ipari érintőképernyő, Android kezelőfelülettel a gyors üzenetszerkesztéshez és nyomtatáshoz.
◎ Több nyelv, betűtípus és grafika támogatása különféle formátumokban.
Állandó tintaellátás
Precíz tintakimenet-szabályozás, jelentősen csökkenti a fogyóeszközök költségeit, nincs leállási idő a tintacseréhez, tintát kell cserélni, maximalizálja az üzemidőt és javítja a termék hatékonyságát.
Stabil tintaellátó rendszer
◎ Stabil tintaellátó rendszer szifon módszerrel, UV-tintához és olaj alapú tintához egyaránt alkalmas.
◎ Egygombos öblítés, alacsony tintaszint riasztás, állandó hőmérsékletű fűtőrendszer biztosítja a nyomtató stabilitását és megbízhatóságát.
Rugalmas telepítés
◎ A moduláris kialakítású berendezések lehetővé teszik a kényelmes telepítést az ügyfél üzemében.
◎ A nyomtatófej oldalirányú és lefelé irányuló nyomtatáshoz is alkalmas.
Változó adatok nyomtatása
Támogatja a változó adatok valós idejű nyomtatását, beleértve a vonalkódokat, QR-kódokat, dátumot/időt, műszakot, számlálót, grafikákat, táblázatokat és adatbázisokat...stb.
UV LED kötőrendszer
◎ Opcionális UV-szárító rendszer
◎ UV-tinta UV-szárító rendszerrel, nem porózus alkalmazásokhoz alkalmas
◎ UV-szárító rendszer léghűtéses és vízhűtéses opciókkal
◎ Gyors kikeményedési sebesség, javítja a termék hatékonyságát
| Tétel | LEAD TECH P7 Pro piezoelektromos tintasugaras nyomtató | LEAD TECH P5 Pro piezo tintasugaras nyomtató |
| Nyomtatófej típusa | SEIKO(510) | RICOH MH5420 |
| Operációs rendszer | LT-Touch Android operációs rendszer | |
| Nyomtatási sebesség | Max. 60 m/perc | Max. 260 m/perc |
| Nyomtatási távolság | 3-5 mm | |
| Nyomtatási felbontás | Függőleges: 180 DPI Vízszintes: 180/360 DPI | Függőleges: 150/300/600 DPI Vízszintes: 150/300/600 DPI |
| Nyomtatási magasság | 71,8 mm | 54 mm |
| Tintarendszer | Negatív nyomású tintaellátás | |
| Kommunikáció | Ethernet, USB, RS232, Fotocella, Enkóder, Riasztójelző | |
| Nyomtató képernyő | 10,2 hüvelykes ipari érintőképernyő | |
| Hatalom | 110-240V, DC24V 5A | |
| Rendszernyelv | Angol, kínai, orosz, spanyol, portugál, arab, koreai, japán és más nyelvek frissíthetők* | |
| Üzenet nyomtatása | Szöveg, változó szöveg, dátum, idő, műszak, számláló, adatbázis szöveg, vonalkód, grafika, táblázatok és QR-kódok | |
| Támogatott adatbázis típusa | TXT, Excel, Access, SQL Server | |
| Telepítés | Oldalirányú és lefelé irányuló nyomtatás standard konzollal Opcionális precízen állítható konzol | |
| Tintatípus | Olaj alapú és UV tinta | |
| Tintakezelés | Lnk típus automatikus azonosítása és optimális paraméterek megerősítése; Lnk felhasználás automatikus kiszámítása | |
| Működési környezet | Hőmérséklet-tartomány: 59℉(15℃)-104℉(40℃), Páratartalom-tartomány (relatív páratartalom, nem lecsapódó): Max. 90% | |
| Nyomtatófej specifikációja | 305,5x169x56 mm | 375,5x169x56 mm |
| Nettó tömeg | Kabinet 13,6 kg + Nyomtatófej 3,3 kg | Kabinet 13,6 kg + Nyomtatófej 3,6 kg |
Érdekelt? Kérjen hívást egy szakembertől