LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
Uw ideale oplossing voor het coderen van dozen
◎ Lage kosten
◎ Geen rommel
◎ Nauwkeurige codes
◎ Eenvoudig te bedienen
◎ Weinig onderhoud nodig
| Item | LEAD TECH P7 Pro Piezo Jet Printer |
| Printkoptype | SEIKO(510) |
| Besturingssysteem | LT-Touch Android-besturingssysteem |
| Printsnelheid | Max. 60 m/min |
| Afdrukafstand | 3-5 mm |
| Printresolutie | Verticaal: 180 DPI; Horizontaal: 180/360 DPI |
| Printhoogte | 71,8 mm |
| Inktsysteem | Inkttoevoer onder negatieve druk |
| Mededeling | Ethernet, USB, RS232, fotocel, encoder, alarmsignaal |
| Printerscherm | 10,2 inch industrieel touchscreen |
| Stroom | 110-240V, DC24V 5A |
| Systeemtaal | Engels, Chinees, Russisch, Spaans, Portugees, Arabisch, Koreaans, Japans en andere talen kunnen worden geüpgraded*. |
| Bericht afdrukken | Tekst, variabele tekst, datum, tijd, shift, teller, databasetekst, barcode, afbeeldingen, tabellen en QR-codes |
| Ondersteunde databasetypen | TXT, Excel, Access, SQL Server |
| Installatie | Afdrukken zijwaarts en neerwaarts met standaardbeugel. Optionele, nauwkeurig verstelbare beugel. |
| Inktsoort | Inkt op oliebasis en UV-inkt |
| Inktbeheer | Automatisch het linktype identificeren en de optimale parameters bevestigen; automatisch het linkverbruik berekenen |
| Bedrijfsomgeving | Temperatuurbereik: 15℃ - 40℃, Luchtvochtigheidsbereik (rh, niet-condenserend): Max. 90% |
| Specificaties van de printkop | 305,5 x 169 x 56 mm |
| Nettogewicht | Behuizing 13,6 kg + printkop 3,3 kg |
Slimme controller
De Lead Tech P Series PIJ (Pizeo inkjet) inkjetprinter met hoge resolutie kan afzonderlijk worden aangesloten op de printkoppen van de Konika 512 (P3), Ricoh MH5420 (P5) en Seiko 510 (P7). Ook is er een optie voor aansluiting op een UV-uithardingssysteem voor toepassingen op niet-poreuze substraten.
Diverse I/O-poorten
Ondersteunt RS485, Ethernet en USB-poorten voor automatische overdracht van diverse soorten gegevens, waardoor systeemintegratie eenvoudig is.
Gebruiksvriendelijke interface
◎ 10-inch industrieel touchscreen, gebaseerd op de Android-bedieningsinterface voor snelle berichtbewerking en afdrukken.
◎ Ondersteuning voor meerdere talen, lettertypen en afbeeldingen in diverse formaten.
Constante inktvoorraad
Nauwkeurige inktdosering, aanzienlijk lagere verbruikskosten, geen stilstandtijd voor inktwisseling, snelle inktwissel, maximale productietijd en verbeterde productefficiëntie.
Stabiel inkttoevoersysteem
◎ Stabiel inkttoevoersysteem met sifonmethode, geschikt voor zowel UV-inkt als inkt op oliebasis.
◎ Spoelen met één druk op de knop, inktalarm, constant temperatuurverwarmingssysteem zorgen voor stabiliteit en betrouwbaarheid van de printer.
Flexibele installatie
◎ Dankzij het modulaire ontwerp kan de apparatuur gemakkelijk in de fabriek van de klant worden geïnstalleerd.
◎ De printkop is geschikt voor zowel zijwaarts als neerwaarts printen.
Variabele gegevens afdrukken
Ondersteuning voor het afdrukken van variabele gegevens in realtime, inclusief barcodes, QR-codes, datum/tijd, shift, teller, afbeeldingen, tabellen en databases, enz.
UV LED-uithardingssysteem
◎ Optioneel UV-uithardingssysteem
◎ UV-inkt met UV-uithardingssysteem, geschikt voor niet-poreuze toepassingen
◎ UV-uithardingssysteem met luchtkoeling en waterkoeling
◎ Snelle uithardingstijd, verbetert de productefficiëntie
| Item | LEAD TECH P7 Pro Piezo Jet Printer | LEAD TECH P5 Pro Piezo Jet Printer |
| Printkoptype | SEIKO(510) | RICOH MH5420 |
| Besturingssysteem | LT-Touch Android-besturingssysteem | |
| Printsnelheid | Max. 60 m/min | Max. 260 m/min |
| Afdrukafstand | 3-5 mm | |
| Printresolutie | Verticaal: 180 DPI Horizontaal: 180/360 DPI | Verticaal: 150/300/600 DPI Horizontaal: 150/300/600 DPI |
| Printhoogte | 71,8 mm | 54 mm |
| Inktsysteem | Inkttoevoer onder negatieve druk | |
| Mededeling | Ethernet, USB, RS232, fotocel, encoder, alarmsignaal | |
| Printerscherm | 10,2 inch industrieel touchscreen | |
| Stroom | 110-240V, DC24V 5A | |
| Systeemtaal | Engels, Chinees, Russisch, Spaans, Portugees, Arabisch, Koreaans, Japans en andere talen kunnen worden geüpgraded*. | |
| Bericht afdrukken | Tekst, variabele tekst, datum, tijd, shift, teller, databasetekst, barcode, afbeeldingen, tabellen en QR-codes | |
| Ondersteunde databasetypen | TXT, Excel, Access, SQL Server | |
| Installatie | Afdrukken zijwaarts en neerwaarts met standaardbeugel. Optionele, nauwkeurig verstelbare beugel. | |
| Inktsoort | Inkt op oliebasis en UV-inkt | |
| Inktbeheer | Automatisch het linktype identificeren en de optimale parameters bevestigen; automatisch het linkverbruik berekenen | |
| Bedrijfsomgeving | Temperatuurbereik: 15℃ - 40℃, Luchtvochtigheidsbereik (rh, niet-condenserend): Max. 90% | |
| Specificaties van de printkop | 305,5 x 169 x 56 mm | 375,5 x 169 x 56 mm |
| Nettogewicht | Behuizing 13,6 kg + printkop 3,3 kg | Behuizing 13,6 kg + printkop 3,6 kg |
Geïnteresseerd? Vraag een telefoontje aan bij een specialist