LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
LEAD TECH introduceert de LT800/LT810 Continuous Inkjet (CIJ) printer, die een nieuwe standaard zet voor eenvoud. Dankzij de gebruiksvriendelijke interface en het intelligente ontwerp kunnen operators van alle niveaus de LT800/LT810 CIJ printer eenvoudig bedienen.
LEAD TECH De LT800/LT810 continue inkjetprinter is speciaal ontworpen voor basiscodeer- en productietoepassingen in een breed scala aan industrieën. Ontworpen om te voldoen aan de vraag naar hoogwaardig en betrouwbaar printen. Het biedt een uiterst gebruiksvriendelijke interface en staat bekend om het verbeteren van de productie-efficiëntie en het bieden van kostenbesparingen.
| Model | LEAD TECH LT800/LT810 Inkjetprinter |
| Materiaal | Precisiecoating / Roestvrij staal |
| Printprestaties | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 206 m/min bij 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Dubbellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 3 regels: 5x5, 7x5, 9x6 4 regels: 5x5, 7x5 5 regels: 5x5 |
| Afdrukken Afstand | Letterhoogte: 1-15 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen: 10 mm. |
| Bedrijfsvoering Systeem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engels, Chinees, Arabisch, cijfers, serienummer, barcode, shiftcode, DM/QR-code, UCC/EAN 8 & 13, GS1, logo, UCC/EAN 128, code 128 A, B & C, code 39, code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485 |
| Systeem Taal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz. Aanpasbare taal |
| Geheugen Opslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industrieel Bescherming | IP55 |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 60 μm |
| Afdrukken Richting | 360° rondom printen |
| Patroon Volume | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur/ Vochtigheidsbereik | 0-45℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,72 - 0,36A , 80W |
Eenvoudige bediening
Linux-systeem, 7-inch touchscreen
Gebruiksvriendelijke interface, eenvoudige bediening, snel te leren
Ondersteuning voor het handmatig slepen van tekst of modules
Ondersteuning voor Data Matrix, QR-code
Stabiel en betrouwbaar
Roestvrijstalen kast met Teflon-coating, gemakkelijk schoon te maken.
Sterkere anti-interferentiecapaciteit, geschikt voor ve veeleisende omgevingen.
Alles-in-één InkCore, stabiele werking
Levensduur tot 6000 uur
Superieure kwaliteit
Waterdicht toetsenbord, IP55
Volledig afgesloten elektronische kast, stofvrij
Innovatieve printkop
Spuitgiettechnologie, voorkomt inktlekkage.
Automatische reinigingsfunctie, vermindert verstopping van de sproeier.
Stabiele prestaties op lange termijn, betrouwbare kwaliteit.
Slim inktsysteem
Plug-and-play, minder vervuiling
Efficiënt gebruik, waardoor productiekosten worden bespaard
IoT-industrie 4.0
Ondersteuning voor RS485- en USB-poorten
Ondersteuning voor Ethernet-poort (netwerkversie)
Verbinden met externe apparaten, zoals pc's, PLC's, scanners, controlewegers, enz.
Realiseer informatie-uitwisseling en onderlinge verbinding.
Video
Model | LT800/LT810 | |||||
Materiaal | Precisiecoating/roestvrij staal | Precisiecoating/roestvrij staal | Precisiecoating | |||
Afdrukken | 1-4 regels (7x5 matrix) | 1-4 regels (7x5 matrix) | 1-4Lijnen(7X5matrix) | |||
Lettertype Matrix | Enkele regel: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Drie regels: 5x5, 7x5, 9x6 | |||||
Afdrukken | Letterhoogte: 1-15 mm | |||||
Bedrijfsvoering | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen | |||||
Inhoud afdrukken | Engels, Chinees, Arabisch, cijfers, serienummer, barcode, shiftcode, DM/QR-code, UCC/EAN 8 & 13, GS1, logo, UCC/EAN 128, code 128 A, B & C, code 39, code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. | |||||
Extra geheugen | USB, RS485 | USB, RS485, Ethernet | USB, RS485, Ethernet | |||
Systeem | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz. Aanpasbare taal | |||||
Geheugen | Meer dan 1000 berichten | Meer dan 1000 berichten | Meer dan 1000 berichten | |||
Industrieel | IP55 | IP55 | IP55 | |||
Printkop | Superzacht, lengte 3 meter | Superzacht, lengte 3 meter | Superzacht, lengte 3 meter | |||
Afdrukken | 360° rondom printen | |||||
Patroon | Inkt (500 ml) | Inkt (500 ml) | Inkt (500 ml) | |||
Temperatuur/ | 0-45℃ | |||||
Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,72 - 0,36A , 80W | |||||
Geïnteresseerd? Vraag een telefoontje aan bij een specialist