LEAD TECH LT800 Touchscreen CIJ Vervaldatum Inkjetprinter
1. Productbeschrijving:
2. Productspecificaties:
| Productnaam: | LT800-printer |
| Printprestaties: | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) maximale snelheid = 450 m/min bij 5x5 |
| Lettertypematrix: | 5X5, 7X5, 9x7, 12X9, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 |
| Tekenhoogte: | 1-12 mm, afhankelijk van het lettertype. |
| Printafstand: | 2 mm tot 30 mm Beste resultaat: 10 mm |
| Inkjetkarakter: | Engels, Arabische cijfers, streepcode, serienummer, automatische datum, gebruikte gedefinieerde tekens, speciaal logo |
| Extra geheugen: | SD-kaart |
| Geheugenruimte: | 68 berichten + 50 logo's |
| Industriële bescherming: | IP65 |
| Spuitmond: | 60 micron |
| Navelstrenglengte: | Superzacht, lengte 3 meter |
| Afdrukrichting: | 360º rondom printen |
| Cartridgevolume: | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik: | 0-45ºC 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom : | AC100-240V; 50/60Hz; 60VA |
| Nettogewicht: | 17KG |
| Afmeting: | 410 x 330 x 445 mm |
3. Productkenmerken
4. Onze cultuur
5. Kwaliteitscontrole en service:
a) Kwaliteitscontrole
· Alle LEAD TECH printers worden volledig gecontroleerd en 7 dagen getest om de beste kwaliteit te garanderen vóór verzending.
b) Garantieperiode
· LEAD TECH biedt 2 jaar garantie op onze CIJ-printer.
c) Technische training
· LEAD TECH biedt technische trainingen aan in onze vestiging in Zhuhai, China. Geïnteresseerden in onze printers zijn van harte welkom om ons te bezoeken.
d) Technische dienst
· LEAD TECH streeft ernaar de beste service aan onze klanten te bieden. Mocht er een technisch probleem zijn, neem dan gerust telefonisch of per bericht contact met ons op. Wij staan altijd voor u klaar.
e) RMA
· Mocht u problemen ondervinden, dan kunt u het RMA-formulier invullen en naar ons opsturen. Wij zorgen er dan voor dat u een vervangend product ontvangt of bieden u de nodige oplossingen.
6. Ons bedrijf:
Programmeren is de sleutel tot verbinding met de wereld!
LEAD TECH is een leverancier van apparatuur binnen de LEAD TECH Groep, gespecialiseerd in de productie van continue inkjet-, laser- en kartoncodeerprinters. Sinds de oprichting vertrouwt LEAD TECH op haar solide technische achtergrond om continu de nieuwste technologieën in te zetten en zo klanten wereldwijd te helpen hun werkefficiëntie te verbeteren en de aanschafkosten te verlagen. Onze printers worden gebruikt in diverse industrieën wereldwijd, waaronder de voedingsmiddelen-, dranken-, farmaceutische, cosmetische, automobiel-, kabel- en elektronica-industrie.
Onze visie is om programmeren eenvoudig, gebruiksvriendelijk en intelligent te maken. In de toekomst zullen alle LEADTECH-printers worden aangestuurd en gemonitord.
Door verbinding te maken met de cloud wordt beheer op afstand mogelijk.
Het is simpel, je kunt het gewoon doen!