Producător de lider de imprimare LeadTech în codificare & Industria marcării din 2011.
| Model | ZM-730 |
| Dimensiune | 130*128*242 m |
| Greutate netă | 1,10 kg |
| Direcția de imprimare | Ajustabil la 360 de grade, satisface toate tipurile de nevoi de producție |
| Funcţie | Imprimare manuală și imprimare online (necesită senzor suplimentar) |
| Imprimarea imaginilor | Imaginile (format BMP monocrom bitmap unic) pot fi încărcate prin intermediul unui stick USB |
| Precizia imprimării | 300 DPI, 400 DPI și 600 DPI |
| Limbaj de imprimare | Chineză, engleză, coreeană, japoneză, spaniolă, portugheză, turcă, arabă, italiană, franceză, rusă |
| Linie de imprimare | 1-5 linii (reglabile) |
| Înălțimea de imprimare | 2 mm-12.7 mm |
| Tipăriți codul | cod de bare, cod QR |
| Distanța de imprimare online | Distanța optimă dintre duză și obiectul imprimat este de 2-5 mm |
| număr de serie | 1~9 |
| Imprimare automată | Text, dată și oră, număr de contorizare, cod, tabel, imagine etc. |
| Depozitare | Imprimanta însăși salvează fișierele |
| Lungimea mesajului | 2000 de caractere pentru fiecare mesaj, lungimea maximă de 1200 mm |
| Viteză de imprimare | 60 m/min |
| Tip de cerneală | Cerneală ecologică cu uscare rapidă, cerneală pe bază de apă |
| Culoarea cernelii | Negru, alb, roșu, albastru, galben, verde, invizibil |
| Volumul de cerneală | 42 ml (de obicei poate imprima 80.000-100.000 de caractere) |
| Interfață externă | Interfață USB, fotoelectrică |
| Voltaj | Baterie litiu DC16.8V, imprimare continuă mai mult de 6-8 ore și 10 ore în standby |
| Panou de control | Ecran tactil color |
| Consum de energie | Consumul mediu de energie este mai mic de 5W |
| Mediul de lucru | Temperatură: 0-38 grade; Umiditate: 10% - 80% |
| Material de imprimare | placă, carton, piatră, țeavă, cablu, metal, produs din plastic, electronică, placă din fibre, chilă din oțel ușor, folie de aluminiu etc. |
Imprimare pe banda transportoare
Imprimați de mână
Î1: Sunteți fabrică?
Suntem fabrică din 2011, situată în Hefei, China.
Î2: Aveți certificat CE?
Da. Aprobat CE, ISO9000.
Î3: Care este timpul de livrare?
Mașinile trebuie întotdeauna gata în 7 zile.
Î4: Acceptați OEM/ODM?
Da, putem dezvolta stilurile pe baza cerințelor clientului.
Î5: Oferiți certificare de original?
Da, putem.
Î6: Cum se plătește taxa Express dacă se comandă mostre?
Calculăm costul de transport cu EXPRESS mai întâi, înainte de a trimite mașina, puteți plăti taxa de transport împreună cu costul imprimantei în contul companiei noastre sau în contul Alibaba.
Henan Wisdom-Sea Industrial Co., Ltd.
Persoane de contact: Nancy Chen (Manager Vânzări Internaționale)
WhatsApp/Skype/WeChat: 0086 17737169211
Tel: 0086-371-53312898 Mobil: 0086 17737169211
Adresă: Orașul Zhengzhou, provincia Henan, China