Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
| Modell | ZM-730 |
| Dimenzió | 130*128*242 méter |
| Nettó tömeg | 1,10 kg |
| Nyomtatási irány | 360 fokban állítható, mindenféle termelési igényt kielégít |
| Funkció | Kézi nyomtatás és online nyomtatás (külön érzékelő szükséges) |
| Képek nyomtatása | Képek (BMP monokróm bitkép formátum) tölthetők fel USB-meghajtón keresztül |
| Nyomtatási pontosság | 300DPI, 400DPI és 600DPI |
| Nyomtatónyelv | Kínai, angol, koreai, japán, spanyol, portugál, török, arab, olasz, francia, orosz |
| Nyomtatósor | 1-5 sor (állítható) |
| Nyomtatási magasság | 2 mm-es12.7 mm |
| Kód nyomtatása | vonalkód, QR-kód |
| Online nyomtatási távolság | A fúvóka és a nyomtatott tárgy közötti optimális távolság 2-5 mm. |
| sorozatszám | 1~9 |
| Automatikus nyomtatás | Szöveg, dátum és idő, darabszám, kód, táblázat, kép stb. |
| Tárolás | A nyomtató maga menti a fájlokat |
| Üzenet hossza | 2000 karakter üzenetenként, legfeljebb 1200 mm hosszú |
| Nyomtatási sebesség | 60 m/perc |
| Tinta típusa | Gyorsan száradó környezetbarát tinta, vízbázisú tinta |
| Tinta színe | Fekete, fehér, piros, kék, sárga, zöld, láthatatlan |
| Tintamennyiség | 42 ml (általában 80 000–100 000 karakter nyomtatására alkalmas) |
| Külső interfész | USB, fotoelektromos interfész |
| Feszültség | DC16.8V lítium akkumulátor, folyamatos nyomtatás több mint 6-8 órán át és 10 óra készenléti idő |
| Vezérlőpult | Színes érintőképernyő |
| Energiafogyasztás | Az átlagos energiafogyasztás kevesebb, mint 5 W |
| Munkakörnyezet | Hőmérséklet: 0-38 fok; Páratartalom: 10% - 80% |
| Nyomtatási anyag | karton, karton, kő, cső, kábel, fém, műanyag termék, elektronika, rostlemez, könnyű acél gerinc, alumíniumfólia stb. |
Nyomtatás szállítószalagra
Kézzel nyomtatva
1. kérdés: Gyári vagy?
2011 óta üzemelünk Hefei-ben, Kínában.
2. kérdés: Van CE minősítése?
Igen. CE, ISO9000 minősítésű.
3. kérdés: Mi az átfutási idő?
A gépeket mindig 7 napon belül el kell készíteni.
4. kérdés: Támogatja az OEM/ODM-et?
Igen, a stílusokat az ügyfél igényei alapján tudjuk fejleszteni.
5. kérdés: Eredeti tanúsítványt kínálnak?
Igen, meg tudjuk tenni.
6. kérdés: Hogyan fizethetek expressz díjat, ha mintákat rendelek?
Az EXPRESS-szel először kiszámítjuk a szállítási költségeket, mielőtt elküldenénk a gépet, a szállítási díjat a nyomtató költségével együtt fizetheti cégünk számlájára vagy Alibaba számlájára.
Henan Wisdom-Sea Ipari Kft.
Kapcsolat: Nancy Chen (Nemzetközi Értékesítési Menedzser)
WhatsApp/Skype/WeChat: 0086 17737169211
Tel.: 0086-371-53312898 Mobil: 0086 17737169211
Hozzáadás: Zhengzhou város, Henan tartomány, Kína