LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
| Model | ZM-730 |
| Dimensie | 130*128*242 mm |
| Nettogewicht | 1,10 kg |
| Afdrukinstructies | 360 graden verstelbaar, geschikt voor allerlei productiebehoeften. |
| Functie | Handmatig printen en online printen (sensor apart verkrijgbaar) |
| Foto's afdrukken | Foto's (BMP monochroom, enkelvoudige bitmap-indeling) kunnen via een USB-schijf worden geüpload. |
| Nauwkeurigheid van de afdruk | 300 DPI, 400 DPI en 600 DPI |
| Printertaal | Chinees, Engels, Koreaans, Japans, Spaans, Portugees, Turks, Arabisch, Italiaans, Frans, Russisch |
| Druklijn | 1-5 regels (instelbaar) |
| Afdrukhoogte | 2 mm-12.7 mm |
| Code afdrukken | streepcode, QR-code |
| Online printafstand | De optimale afstand tussen de spuitmond en het te printen object is 2-5 mm. |
| serienummer | 1~9 |
| Automatisch afdrukken | Tekst, datum en tijd, aantal, code, tabel, afbeelding, enz. |
| Opslag | De printer zelf slaat bestanden op. |
| Berichtlengte | Maximaal 2000 tekens per bericht, niet langer dan 1200 mm. |
| Afdruksnelheid | 60 m/min |
| Inktsoort | Sneldrogende, milieuvriendelijke inkt op waterbasis |
| Inktkleur | Zwart, wit, rood, blauw, geel, groen, onzichtbaar |
| Inktvolume | 42 ml (kan doorgaans 80.000-100.000 tekens afdrukken) |
| Externe interface | USB, foto-elektrische interface |
| Spanning | DC16,8V lithiumbatterij, print continu gedurende meer dan 6-8 uur en heeft een standby-tijd van 10 uur. |
| Bedieningspaneel | Kleuren touchscreen |
| Stroomverbruik | Het gemiddelde stroomverbruik is lager dan 5W. |
| Werkomgeving | Temperatuur: 0-38 graden; Luchtvochtigheid: 10% - 80% |
| Drukwerk | karton, steen, buis, kabel, metaal, plastic product, elektronica, vezelplaat, lichtstalen kiel, aluminiumfolie enz. |
Afdrukken op transportband
Met de hand gedrukt
Vraag 1: Bent u een fabriek?
Wij zijn een fabriek die sinds 2011 bestaat en gevestigd is in Hefei, China.
Vraag 2: Heeft u een CE-certificaat?
Ja. CE- en ISO9000-gecertificeerd.
Vraag 3: Wat is de levertijd?
De machines moeten altijd binnen 7 dagen klaar zijn.
Vraag 4: Ondersteunt u OEM/ODM?
Ja, we kunnen de stijlen ontwikkelen op basis van de wensen van de klant.
Vraag 5: Biedt u een certificaat van echtheid aan?
Ja, dat kunnen we.
Vraag 6: Hoe betaal ik de verzendkosten voor het bestellen van samples?
We berekenen de verzendkosten eerst met EXPRESS, voordat de machine wordt verzonden. U kunt de verzendkosten samen met de printerkosten overmaken naar onze bedrijfsrekening of uw Alibaba-rekening.
Henan Wisdom-Sea Industrial Co., Ltd.
Contactpersoon: Nancy Chen (Internationaal verkoopmanager)
WhatsApp/Skype/WeChat: 0086 17737169211
Tel: 0086-371-53312898 Mobiel: 0086 17737169211
Adres: Zhengzhou, provincie Henan, China