LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
Bedrijfsvoordelen
• Leadtech Coding industriële inkjetprinters met continue printmogelijkheid bieden diverse hoogwaardige en aantrekkelijke ontwerpen.
• Omdat we een team van kwaliteitscontroleurs hebben dat de kwaliteit van elke productiefase controleert, is de hoge kwaliteit van het product gegarandeerd.
• Men gelooft dat dit product een buitengewoon potentieel heeft.
| Model | LEAD TECH i9 Micro Inkjetprinter |
| Model | i9 Micro |
| Materiaal | Roestvrij staal + precisiecoating |
| Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 537 m/min 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkele regel: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Drie regels: 5x5, 7x5, 9x6 Vijf regels: 5x5 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 4 lijnen: 5x5, 7x5 |
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 0,8-12 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer, barcode, shiftcode, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C, Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485, RS232, BCD, Ethernet |
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal |
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industriële bescherming | IP65 |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 40 μm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen |
| Patroonvolume | Inkt (750 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-50℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W |
Gebruiksvriendelijke interface
10,4 inch touchscreen
Snel opstarten (57 seconden)
Aan/uit-knop met één druk op de knop
Meertalige interface
IoT-industrie 4.0
RS485-, USB- en Ethernet-aansluitingen
Ondersteuning voor Data Matrix- en QR-code-afdrukken
Software- en firmware-upgrade op afstand
Printkop van de nieuwe generatie
Innovatieve printkop met dubbele kleppen
Spuitgiettechnologie om inktlekkage te voorkomen
Automatische reiniging voor een langere gebruiksduur.
Stabiel inktsysteem
Automatisch vullen opstarten
Stabielere druk
Duurzaam InkCore-ontwerp, eenvoudig te vervangen
Automatische modulatiefunctie zonder handmatige aanpassing.
| Model | i9 Micro | ||||
| Materiaal | Roestvrij staal + precisiecoating | ||||
| Printprestaties | 1-3 regels (7x5 matrix) 1-4 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 267 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 430 m/min bij 5x5 | ||
| Lettertype Matrix | Enkelregelig: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8 3 regels: 5x5, 7x5 4 regels: 5x5 | Enkelregelig: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 4 regels: 5x5, 7x5 3 Lijnen: 5x5, 7x5, 9x6 5 regels: 5x5 | |||
| Afdrukafstand | Tekenhoogte: 0,8-12 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm Beste resultaat: 10 mm | Tekenhoogte: 1-15 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm Beste resultaat: 10 mm | |||
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen | ||||
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer, barcode, shiftcode, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo, EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code128 A, B & C, Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. | ||||
| Extra geheugen | USB, RS485, RS232, BCD, Ethernet | ||||
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz. Aanpasbare taal | ||||
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten | Meer dan 1000 berichten | Meer dan 1000 berichten | ||
| Industriële bescherming | IP65 | IP65 | IP65 | ||
| Printkop | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 40 μm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 60 µm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 50 µm | ||
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen | ||||
| Patroonvolume | Inkt (750 ml) Make-up (750 ml) | ||||
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-50℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend | ||||
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W | ||||
Bedrijfskenmerken
• Dankzij het enorme marketingnetwerk van LEAD TECH Technology Co., Ltd. is het bedrijf een van de grootste leveranciers van industriële inkjetprinters in China.
• Gedreven door de aantrekkingskracht van een groene aarde, heeft Leadtech Coding zich gericht op de ontwikkeling van energiezuinige industriële inkjetprinters met continue printtijd.
· LEAD TECH Technology Co., Ltd. zal ernaar streven de invloed en samenhang van haar merk verder te versterken. Vraag het!
Productdetails
Vervolgens zal Leadtech Coding u de specifieke details van industriële continue inkjetprinters presenteren.
Toepassing van het product
De door ons bedrijf ontwikkelde industriële inkjetprinters kunnen in diverse sectoren worden toegepast.
Leadtech Coding stelt klanten en service altijd voorop. Met een sterke focus op de klant streven we ernaar om aan hun behoeften te voldoen en optimale oplossingen te bieden.
Productvergelijking
Dankzij geavanceerde technologie bieden onze industriële continue inkjetprinters een aanzienlijke doorbraak in de algehele concurrentiekracht van de producten, zoals blijkt uit de volgende aspecten.