Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
Az ipari tintasugaras vonalkódnyomtatók termékadatai
Termékbemutató
A Leadtech Coding ipari tintasugaras vonalkódnyomtatók alapanyagai kiváló minőségűek, így kiváló minőségűek. Képzett mérnökeink szigorú minőségellenőrzési rendszer bevezetésével biztosítják ezt a kiváló minőségű terméket. A terméket olyan munkatársaink fejlesztették tovább, akik alapos ismeretekkel és tapasztalattal rendelkeznek a kapcsolódó területen.
| Modell | LEAD TECH LT900 tintasugaras nyomtató |
| Anyag | Precíziós bevonat/Rozsdamentes acél |
| Nyomtatási teljesítmény | 1-4 vonal (7X5 mátrix) 1-5 vonal (5X5 mátrix) Max. sebesség = 344 m/perc @ 5X5 |
| Betűtípus-mátrix | Egysoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 3 vonal: 5X5, 7X5, 9x6 4 vonal: 5X5, 7X5 5 vonal: 5X5 |
| Nyomtatási távolság | Betűmagasság: 1-15 mmNyomtatási távolság: 2 mm - 30 mmLegjobb: 10 mm |
| Operációs rendszer | LT-Touch egyedi rendszer, több nyelven |
| Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám, vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPCA&E, EAN 8 és 13, GS1, logó, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód, 39 kód, 125 kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, különleges karakterek stb. |
| Extra memória | USB, RS485, Ethernet |
| Rendszernyelv | Akár 14 nyelvű rendszermenü és billentyűzet, testreszabható nyelv |
| Memóriatárolás | 1000+ üzenet |
| Ipari védelem | IP65 |
| Nyomtatófej | Szuper puha, 3 m hosszú, állandó hőmérséklet, 60 μm |
| Nyomtatási irány | 360°-os teljes körű nyomtatás |
| Patrontérfogat | Tinta (500ml) Smink (750ml) |
| Hőmérséklet/Páratartalom tartomány | 0-45℃0-95% relatív páratartalom, nem lecsapódó |
| Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,9 - 0,45A , 100W |
Könnyű kezelhetőség
10,1 hüvelykes érintőképernyő
Többnyelvű kezelőfelület és billentyűzet
Testreszabott betűtípus-importálás támogatása
IoT Ipar 4.0
RS485, USB port Ethernet csatlakozások
Támogatja az adatmátrix és a QR-kód nyomtatását
Szoftver és firmware távoli frissítése
Innovatív nyomtatófej
Új, integrált nyomtatófej, amely többet biztosít
Stabil és tökéletes nyomtatás
344 m/perc ultragyors nyomtatás
Stabil tintarendszer
Moduláris tintamag-kialakítás, könnyen cserélhető
Automatikus nyomásszabályozás
| Modell | LEAD TECH LT900 tintasugaras nyomtató |
| Anyag | Precíziós bevonat/Rozsdamentes acél |
| Nyomtatási teljesítmény | 1-4 vonal (7X5 mátrix) 1-5 vonal (5X5 mátrix) Max. sebesség = 344 m/perc @ 5X5 |
| Betűtípus-mátrix | Egysoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 3 vonal: 5X5, 7X5, 9x6 4 vonal: 5X5, 7X5 5 vonal: 5X5 |
| Nyomtatási távolság | Betűmagasság: 1-15 mmNyomtatási távolság: 2 mm - 30 mmLegjobb: 10 mm |
| Operációs rendszer | LT-Touch egyedi rendszer, több nyelven |
| Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám, vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPCA&E, EAN 8 és 13, GS1, logó, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód, 39 kód, 125 kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, különleges karakterek stb. |
| Extra memória | USB, RS485, Ethernet |
| Rendszernyelv | Akár 14 nyelvű rendszermenü és billentyűzet, testreszabható nyelv |
| Memóriatárolás | 1000+ üzenet |
| Ipari védelem | IP65 |
| Nyomtatófej | Szuper puha, 3 m hosszú, állandó hőmérséklet, 60 μm |
| Nyomtatási irány | 360°-os teljes körű nyomtatás |
| Patron térfogata | Tinta (500ml) Smink (750ml) |
| Hőmérséklet/ páratartalom tartomány | 0-45℃0-95% relatív páratartalom, nem lecsapódó |
| Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,9 - 0,45A , 100W |
Cégjellemző
• A Leadtech Coding folyamatosan fejleszti termékei minőségét és szolgáltatási rendszerét. Elkötelezettek vagyunk a minőségi termékek és professzionális szolgáltatások nyújtása iránt.
• Évekig tartó fejlesztés eredményeként a Leadtech Coding javította a termelési és feldolgozási technológia minőségét, és érettebb ügyfélszolgálati élményt nyújt.
• Termékeink megfelelnek a nemzeti és nemzetközi biztonsági előírásoknak. Nemcsak belföldön értékesítjük őket, hanem olyan országokba és régiókba is exportáljuk őket, mint például: br /> • Cégünk kiváló földrajzi adottságokkal, teljes körű támogató létesítményekkel és kényelmes szállítással rendelkezik.
A Leadtech Coding korlátozott ideig kínál kedvezményeket. Ne hagyja ki a lehetőséget!