LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
Productdetails van de industriële inkjet barcodeprinters
Productintroductie
De grondstoffen voor de industriële inkjet barcodeprinters van Leadtech Coding zijn van superieure kwaliteit. Onze ervaren ingenieurs garanderen deze hoge kwaliteit door een streng kwaliteitscontrolesysteem te hanteren. Dit product is verbeterd door onze medewerkers met uitgebreide kennis en ervaring in hun vakgebied.
| Model | LEAD TECH LT900 Inkjetprinter |
| Materiaal | Precisiecoating/roestvrij staal |
| Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Dubbellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 3 regels: 5x5, 7x5, 9x6 4 regels: 5x5, 7x5 5 regels: 5x5 |
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. |
| besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engels, Chinees, Arabisch, cijfers, serienummer, barcode, shiftcode, DM/QR-code, UPCA&E, EAN 8 & 13, GS1, logo, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C, Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485, Ethernet |
| Systeemtaal | Systeemmenu en toetsenbord met maximaal 14 talen, aanpasbare taal. |
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industriële bescherming | IP65 |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 60 μm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen |
| Cartridgevolume | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-45℃, 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,9 - 0,45A , 100W |
Eenvoudige bediening
10,1-inch touchscreen
Meertalige interface en toetsenbord
Ondersteuning voor het importeren van aangepaste lettertypen
IoT Industrie 4.0
RS485, USB-poort , Ethernet-aansluitingen
Ondersteuning voor datamatrix- en QR-code-afdrukken.
Software- en firmware-updates op afstand
Innovatieve printkop
Nieuwe geïntegreerde printkop, voor meer
Stabiele en perfecte afdruk
344 m/min ultrasnel printen
Stabiel inktsysteem
Modulaire inktkernconstructie, eenvoudig te vervangen.
Automatische drukregeling
| Model | LEAD TECH LT900 Inkjetprinter |
| Materiaal | Precisiecoating/roestvrij staal |
| Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Dubbellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 3 regels: 5x5, 7x5, 9x6 4 regels: 5x5, 7x5 5 regels: 5x5 |
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engels, Chinees, Arabisch, cijfers, serienummer, barcode, shiftcode, DM/QR-code, UPCA&E, EAN 8 & 13, GS1, logo, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C, Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485, Ethernet |
| Systeemtaal | Systeemmenu en toetsenbord met maximaal 14 talen, aanpasbare taal. |
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industriële bescherming | IP65 |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 60 μm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen |
| Patroonvolume | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/ vochtigheidsbereik | 0-45℃, 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,9 - 0,45A , 100W |
Bedrijfsprofiel
• Leadtech Coding verbetert voortdurend de productkwaliteit en het servicesysteem. Wij streven ernaar hoogwaardige producten en professionele diensten te leveren.
• Na jarenlange ontwikkeling heeft Leadtech Coding de kwaliteit van de productie- en verwerkingstechnologie verbeterd en bieden we een meer volwassen klantenservice.
• Onze producten voldoen aan nationale en internationale veiligheidseisen. Ze worden niet alleen in eigen land verkocht, maar ook geëxporteerd naar landen en regio's zoals [naam van het land]. • Ons bedrijf heeft een uitstekende geografische ligging, complete ondersteunende faciliteiten en een gunstig transportnetwerk.
Leadtech Coding biedt tijdelijk kortingen aan. Mis deze kans niet!