Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
Az ipari tintasugaras nyomtató árának termékadatai
Termékbemutató
A Leadtech Coding ipari tintasugaras nyomtató gyártását professzionális műszaki csapat támogatja. A terméket széles körben ajánlják és nagyra értékelik kiváló minősége és tartós teljesítménye miatt. A terméket széles körben használják különféle iparágakban.
| Modell | LEAD TECH i9 HRS Tintasugaras nyomtató |
| Anyag | Rozsdamentes acél + precíziós bevonat |
| Nyomtatási teljesítmény | 1-4 vonal (7X5 mátrix) 1-5 vonal (5X5 mátrix) Max. sebesség = 430 m/perc | 5X5 |
| Betűtípus-mátrix | Egysoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 3 soros: 5X5, 7X5, 9x6 5 soros: 5X5 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 4 soros: 5X5, 7X5 |
| Nyomtatási távolság | Betűmagasság: 1-15 mm Nyomtatási távolság: 2 mm - 30 mm Legjobb: 10 mm |
| Operációs rendszer | Egyedi LT-Touch rendszer, több nyelven |
| Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám. Vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPC A&E, GS1, logó. EAN 8 és 13, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód. 39-es kód, 125-ös kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, speciális karakterek stb. |
| Extra memória | USB.RS485,RS232,BCD.Ethernet |
| Rendszernyelv | Kínai, angol, koreai, orosz, lengyel, perzsa, arab, spanyol, német, indonéz, vietnami, horvát, thai, szlovén, szlovák, bosnyák, portugál, olasz stb., testreszabható nyelv |
| Memóriatárolás | 1000+ üzenet |
| Ipari védelem | IP65 |
| Nyomtatófej | Szuper puha, 3 m hosszú, állandó hőmérsékletű, 50 μm |
| Nyomtatási irány | 360°-os teljes körű nyomtatás |
| Patron térfogata | Tinta (750ml) Smink (750ml) |
| Hőmérséklet/páratartalom tartomány | 0-50℃ 0–95% relatív páratartalom, nem lecsapódó |
| Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W |
Barátságos felhasználói felület
10,4 hüvelykes érintőképernyő
Gyorsindítás (57 másodperc)
Egygombos be- és kikapcsolás
Többnyelvű felület
IoT Ipar 4.0
RS485, USB és Ethernet csatlakozások
Támogatja az adatmátrix és a QR-kód nyomtatását
Szoftver és firmware távoli frissítése
Új generációs nyomtatófej
Innovatív nyomtatófej dupla szelepekkel
Fröccsöntési technológia a tinta szivárgásának megakadályozására
Automatikus tisztítás a hosszabb üzemidő biztosítása érdekében
Stabil tintarendszer
Automatikus töltés indítása
Stabilabb nyomás
Tartós InkCore kialakítás, könnyen cserélhető
Automatikus modulációs funkció kézi beállítás nélkül
| Modell | i9 HRS | ||
| Anyag | Rozsdamentes acél + precíziós bevonat | ||
| Nyomtatási teljesítmény | 1-4 sor (7X5 mátrix) 1-5 sor (5X5-ös mátrix) Max. sebesség = 430 m/perc @ 5x5 | 1-4 sor (7X5 mátrix) 1-5 sor (5X5-ös mátrix) Max. sebesség = 344 m/perc @ 5x5 | 1-4 sor (7X5 mátrix) 1-5 sor (5X5-ös mátrix) Max. sebesség - 537 m/perc @ 5x5 |
| Betűtípus-mátrix | Egysoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 3 soros: 5X5, 7X5, 9x6 5 soros: 5X5 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 4 soros: 5X5, 7X5 | ||
| Nyomtatási távolság | Betűmagasság: 1-15 mm Nyomtatási távolság: 2 mm - 30 mm Legjobb: 10 mm | Betűmagasság: 0,86–12 mm Nyomtatási távolság: 2 mm - 30 mm, legjobb: 10 mm | |
| Operációs rendszer | Egyedi LT-Touch rendszer, több nyelven | ||
| Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám. Vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPC A&E, GS1, logó. EAN 8 és 13, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód. 39-es kód, 125-ös kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, speciális karakterek stb. | ||
| Extra memória | USB.RS485,RS232,BCD.Ethernet | ||
| Rendszernyelv | Kínai, angol, koreai, orosz, lengyel, perzsa, arab, spanyol, német, indonéz, vietnami, horvát, thai, szlovén, szlovák, bosnyák, portugál, olasz stb., testreszabható nyelv | ||
| Memóriatárolás | 1000+ üzenet | ||
| Ipari védelem | IP65 | ||
| Nyomtatófej | Szuper puha, 3 méter hosszú állandó hőmérséklet, 50 μm | Szuper puha, 3 méter hosszú állandó hőmérséklet, 60 μm | Szuper puha, 3 méter hosszú állandó hőmérséklet, 40 μm |
| Nyomtatási irány | 360°-os teljes körű nyomtatás | ||
| Patron térfogata | Tinta (750ml) Smink (750ml) | ||
| Hőmérséklet/páratartalom tartomány | 0-50 ℃ 0–95% relatív páratartalom, nem lecsapódó | ||
| Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W | ||
Cégjellemző
• A Leadtech Coding 2006-ban alakult. Az évek során tartó gyors fejlődés során piacvezetővé váltunk.
• A kiváló földrajzi elhelyezkedés és a könnyű közlekedés szilárd alapot teremt a Leadtech Coding fenntartható fejlődéséhez a következő napokban.
• A Leadtech Coding elkötelezett amellett, hogy folyamatosan hatékony szolgáltatásokat nyújtson az ügyfelek igényei alapján.
• Értékesítési helyeink országszerte megtalálhatók, és termékeinket a főbb belföldi piacokon értékesítjük. Ugyanakkor erős képességekkel rendelkező üzleti munkatársaink aktívan keresik a külföldi piacokat.
Üdvözlünk a Leadtech Coding oldalán! Ha bármilyen kérdése van az ékszerekkel kapcsolatban, nyugodtan hagyjon üzenetet, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot!