LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
Productdetails van de prijs van de industriële inkjetprinter
Productintroductie
De productie van de Leadtech Coding industriële inkjetprinter wordt ondersteund door een professioneel technisch team. Het product wordt alom aanbevolen en gewaardeerd vanwege de superieure kwaliteit en duurzame prestaties. Het product wordt veelvuldig gebruikt in diverse industrieën.
| Model | LEAD TECH i9 HRS Inkjetprinter |
| Materiaal | Roestvrij staal + precisiecoating |
| Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 430 m/min (5x5) |
| Lettertype Matrix | Enkele regel: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Drie regels: 5x5, 7x5, 9x6 Vijf regels: 5x5 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 4 lijnen: 5x5, 7x5 |
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer. Barcode, Shift, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C. Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485, RS232, BCD, Ethernet |
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal |
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industriële bescherming | IP65 |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 50 µm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen |
| Patroonvolume | Inkt (750 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-50℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W |
Gebruiksvriendelijke interface
10,4 inch touchscreen
Snel opstarten (57 seconden)
Aan/uit-knop met één druk op de knop
Meertalige interface
IoT-industrie 4.0
RS485-, USB- en Ethernet-aansluitingen
Ondersteuning voor Data Matrix- en QR-code-afdrukken
Software- en firmware-upgrade op afstand
Printkop van de nieuwe generatie
Innovatieve printkop met dubbele kleppen
Spuitgiettechnologie om inktlekkage te voorkomen
Automatische reiniging voor een langere gebruiksduur.
Stabiel inktsysteem
Automatisch vullen opstarten
Stabielere druk
Duurzaam InkCore-ontwerp, eenvoudig te vervangen
Automatische modulatiefunctie zonder handmatige aanpassing.
| Model | i9 HRS | ||
| Materiaal | Roestvrij staal + precisiecoating | ||
| Printprestaties | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 430 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid: 537 m/min bij 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkele regel: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Drie regels: 5x5, 7x5, 9x6 Vijf regels: 5x5 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 4 lijnen: 5x5, 7x5 | ||
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm Beste resultaat: 10 mm | Letterhoogte: 0,86-12 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen: 10 mm. | |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen | ||
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer. Barcode, Shift, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C. Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. | ||
| Extra geheugen | USB, RS485, RS232, BCD, Ethernet | ||
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal | ||
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten | ||
| Industriële bescherming | IP65 | ||
| Printkop | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 50 µm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 60 µm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 40 µm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen | ||
| Patroonvolume | Inkt (750 ml) Make-up (750 ml) | ||
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-50 ℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend | ||
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W | ||
Bedrijfsprofiel
• Leadtech Coding is opgericht in [jaar]. Tijdens de snelle ontwikkeling van de afgelopen jaren zijn we uitgegroeid tot een leider in de branche.
• De uitstekende geografische locatie en gunstige verkeersverbindingen vormen een solide basis voor de duurzame groei van Leadtech Coding in de komende tijd.
• Leadtech Coding streeft ernaar om continu efficiënte diensten te leveren die aansluiten op de behoeften van de klant.
• Onze verkooppunten zijn door het hele land verspreid en onze producten worden verkocht op de belangrijkste binnenlandse markten. Tegelijkertijd verkennen onze zeer bekwame medewerkers actief overzeese markten.
Welkom bij Leadtech Coding. Als u vragen heeft over de sieraden, kunt u gerust een bericht achterlaten of contact met ons opnemen!