LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
LEAD TECH De nieuwe compacte 30W fiberlasermarkeermachine is ontworpen voor het aanbrengen van hoogwaardige codes op grote oppervlakken en is eenvoudig te integreren in de meeste toepassingen. Het is een ideale oplossing voor het markeren van HDPE/LDPE-buizen, draden, elektronische en metalen onderdelen, evenals aluminium blikken. De machine produceert snel, met minimale onderhoudsbehoefte en zonder verbruiksartikelen, codes van hoge kwaliteit.
◎ Betrouwbaar en hoge prestaties
◎ Codering van hoge kwaliteit
◎ Verhoog de productefficiëntie
◎ Gebruiksvriendelijk
| Lasertype | LEAD TECH 30W Fiberlaserprinter |
| Model | LT30F |
| Uitgangsvermogen | ≥30W |
| Lasergolflengte | 1064 nm |
| Lens | Zeer nauwkeurig 2-dimensionaal scansysteem |
| Markeersnelheid | ≤8000 mm/s |
| Hoofdregelsysteem | Sterk geïntegreerd moederbord, ingebouwde 10,4 inch controller. |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| Focuszoomlens | 190 mm dubbele rode lichtfocus (afhankelijk van het werkgebied) |
| Markeerschaaltype | Rasterlettertype, vectorlettertype om uit te kiezen |
| Minimale regelbreedte | 0,1 mm |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid | 0,003 mm |
| Werkgebied | 110x110 mm |
| Positionering | Positionering van rood licht en dubbele focussering van rood licht |
| Markeringen | Geen beperkingen qua werkgebied |
| Snelheid | 0~200 m/min |
| Stroom | 220VA (110VA kan worden aangesloten) |
| Stroomverbruik | 500W |
Betrouwbaar en hoogwaardig
*Geoptimaliseerd vermogen voor een langere levensduur
*Geen inkt-/oplosmiddelverbruiksartikelen nodig
*Schoon en milieuvriendelijk
*De IP54-classificatie garandeert maximale betrouwbaarheid en uptime.
Codering van hoge kwaliteit
*Duidelijke en permanente codes, gemakkelijk leesbaar
*Graveertechnologie voor fraudebestrijding en traceerbaarheid
Verhoog de productefficiëntie
*Geavanceerde systemen zorgen voor snelle verwerking van berichten
*Lijnsnelheid tot 8000 m/seconde
*Uniek ontwerp van de roodlichtspot voor locatieaanpassing
Eenvoudig in gebruik
*Nieuw compact ontwerp, eenvoudig overal te installeren
*10,4 inch touchscreen, WYSIWYG, eenvoudig te bedienen
* Ondersteuning voor maximaal 14 talen, voldoet aan uw behoeften
Werkomgeving
*Buitentemperatuur 0~45 (relatieve luchtvochtigheid)
*Bedrijfstemperatuur
*Luchtvochtigheid 45-75%, niet-condenserend
| Lasertype | LEAD TECH 30W Fiberlaserprinter | |
| Model | LT30F | LT50F |
| Uitgangsvermogen | ≥30W | ≥50W |
| Lasergolflengte | 1064 nm | |
| Lens | Zeer nauwkeurig 2-dimensionaal scansysteem | |
| Markeersnelheid | ≤8000 mm/s | |
| Hoofdregelsysteem | Sterk geïntegreerd moederbord, ingebouwde 10,4 inch controller. | |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld | |
| Focuszoomlens | 190 mm dubbele rode lichtfocus (afhankelijk van het werkgebied) | |
| Markeerschaaltype | Rasterlettertype, vectorlettertype om uit te kiezen | |
| Minimale regelbreedte | 0,1 mm | |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid | 0,003 mm | |
| Werkgebied | 110x110 mm | 100~300 mm (bereik naar keuze) |
| Positionering | Positionering van rood licht en dubbele focussering van rood licht | |
| Markeringen | Geen beperkingen qua werkgebied | |
| Snelheid | 0~200 m/min | |
| Stroom | 220VA (110VA kan worden aangesloten) | |
| Stroomverbruik | 500W | |
Geïnteresseerd? Vraag een telefoontje aan bij een specialist