LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
Kenmerken van de fiberlasermarkeringsmachine
1. PERMANENT
Lasermarkering is een permanent en onuitwisbaar markeringsproces dat bestand is tegen afvegen, schuren, stoten, slijtage en andere vormen van beschadiging. De markering kan alleen worden verwijderd door slijpen of het oppervlak te verwijderen. Lasermarkering waarborgt dus de authenticiteit van uw merk en beschermt het tegen elke vorm van aantasting.
2. NON-CONTACT TYPE
Lasermarkering is een contactloos proces. Het veroorzaakt geen vervorming van het product, in tegenstelling tot ponsen, stempelen, pneumatische pinnen, vibrerende pennen, enz. Dit zorgt voor nauwkeurige en esthetische markeringen, ongeacht de hardheid van het materiaal.
3. FLEXIBILITY
Lasermarkering is een zeer flexibel proces in vergelijking met andere markeerprocessen. Het kan elke afbeelding en elk lettertype markeren zonder dat er stempels, matrijzen, sjablonen, enz. hoeven te worden vervangen, in tegenstelling tot andere conventionele processen.
4. AESTHETIC/ACCURACY
Omdat lasers een zeer fijne straal met een nauwkeurigheid van microns kunnen produceren, kunnen veel precieze details met lasertechnologie worden aangebracht. Lasers kunnen esthetische afbeeldingen produceren die met andere markeerprocessen moeilijk te realiseren zijn.
5. NO PRE/POST PROCESSING
Omdat lasermarkering contactloos is, is er geen voor- of nabewerking nodig, wat de productiviteit aanzienlijk verhoogt.
6. LOW OPERATING COST
Lasermarkering draagt aanzienlijk bij aan het verlagen van de operationele kosten door lagere arbeidskosten, gereedschapskosten, verbruikskosten, insteltijd, minder afgekeurde producten en een kortere doorlooptijd.
7. AUTOMATION
Een van de grootste voordelen van lasermarkering is dat het geautomatiseerd kan worden en geïntegreerd kan worden met elk online proces. Met behulp van software kunnen zelfs variabele serienummers, batchnummers en datums van barcodes worden gemarkeerd.
| Model | U-FM20 |
| Lasergolflengte | 1064 nm |
| Gemiddeld uitgangsvermogen | 20w |
| Markeersnelheid | <7000 mm/s |
| Oplossing | 0,001 mm |
| Nauwkeurigheid herpositioneren | 0,003 mm |
| Markeerbereik | F=160mm, Bereik 110x110mm (standaard) 200x200mm, 300x300mm (vereist een hoog vermogen) |
| Markeringdiepte | Max. 1 mm (afhankelijk van het materiaal) |
| Minimale lijnbreedte | 0,01 mm |
| Minimale tekengrootte | 0,2 mm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Laservoeding | 0,5 kW/AC220V/50Hz |
| Milieu-eis | 0-35°C, luchtvochtigheid 5-90% |
| Handmatige tillengte | 285 mm (bureaumodel) |
1. Testmonster gratis.
2. Voor de levering sturen we u een video van de machinetest en foto's van de verpakking ter controle.
3. De cd, de handleiding en alle andere onderdelen worden samen met het apparaat verzonden.
4. 24 uur per dag, 7 dagen per week online technische ondersteuning.