Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
Az ipari tintasugaras nyomtatógépek termékadatai
Gyors áttekintés
A LEAD TECH Technology Co., Ltd. ipari tintasugaras nyomtatói újszerű termékstílust hoznak létre az anyag- és külső megjelenésbeli innovációk révén. Szigorú tesztelésünk biztosítja termékeink kiváló minőségű gyártását. Az ügyfelek körében elért kiváló hírnév megerősíti az ipari tintasugaras nyomtatók magas minőségét.
Termékbemutató
A Leadtech Coding által gyártott ipari tintasugaras nyomtatók számos hasonló termékkel tűnnek ki. A konkrét előnyök pedig a következők.
| Modell | LEAD TECH LT880HRS ultra nagy sebességű tintasugaras nyomtató |
| Anyag | Precíziós bevonat |
| Nyomtatási teljesítmény | 1-4 vonal (7X5 mátrix) 1-5 vonal (5X5 mátrix) Max. sebesség = 430 m/perc @ 5X5 |
| Betűtípus-mátrix | Egysoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 3 vonal: 5X5, 7X5, 9x6 4 vonal: 5X5, 7X5 5 vonal: 5X5 |
| Nyomtatási távolság | Betűmagasság: 1-15 mmNyomtatási távolság: 2 mm - 30 mmLegjobb: 10 mm |
| Operációs rendszer | LT-Touch egyedi rendszer, több nyelven |
| Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám, vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPCA&E, EAN 8 és 13, GS1, logó, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód, 39 kód, 125 kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, különleges karakterek stb. |
| Extra memória | USB, RS485, Ethernet |
| Rendszernyelv | Kínai, angol, koreai, orosz, lengyel, perzsa, arab, spanyol, német, indonéz, vietnami, horvát, thai, szlovén, szlovák, bosnyák, portugál, olasz stb. testreszabható nyelv |
| Memóriatárolás | 1000+ üzenet |
| Ipari védelem | IP55 |
| Nyomtatófej | Szuper puha, 3 m hosszú, állandó hőmérséklet, 50 μm |
| Nyomtatási irány | 360°-os teljes körű nyomtatás |
| Patrontérfogat | Tinta (500ml) Smink (750ml) |
| Hőmérséklet/Páratartalom tartomány | 0-45℃0-95% relatív páratartalom, nem lecsapódó |
| Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,72 - 0,36A , 80W |
Könnyű kezelhetőség
Linux rendszer, 7 hüvelykes érintőképernyő
Felhasználóbarát felület, egyszerű kezelés, gyors tanulás
Szöveg vagy modulok manuális húzásának támogatása
Támogatja az adatmátrixot, a QR-kódot
Stabil és megbízható
Rozsdamentes acél szekrény teflon bevonattal, könnyen tisztítható
Erősebb interferencia-ellenállás, alkalmas zord környezetre
Minden-az-egyben InkCore, stabil működés
Akár 6000 órás élettartam
Kiváló minőség
Vízálló billentyűzet, IP55
Teljesen lezárt elektronikus szekrény, pormentes
Innovatív nyomtatófej
Fröccsöntési technológia, megakadályozza a tinta szivárgását
Automatikus tisztítási funkció, csökkenti a fúvóka eltömődését
Stabil, hosszú távú teljesítmény, megbízható minőség
Intelligens tintarendszer
Csatlakoztasd és használd, kevesebb szennyeződés
Hatékony kihasználás, termelési költségek megtakarítása
IoT Ipar 4.0
RS485 és USB port támogatása
Ethernet port támogatása (hálózati verzió)
Csatlakoztasson külső eszközhöz, például PC-hez, PLC-hez, szkennerhez, ellenőrző mérleghez stb.
Információcsere és összekapcsolódás megvalósítása
Videó
Modell | LT880(HRS) | |||
Anyag | Precíziós bevonat | Precíziós bevonat/Rozsdamentes acél | Precíziós bevonat/Rozsdamentes acél | |
Nyomtatási teljesítmény | 1-4 vonal (7X5 mátrix) 1-5 vonal (5X5 mátrix) Max. sebesség = 430 m/ perc @ 5X5 | 1-4 vonal (7X5 mátrix) 1-5 vonal (5X5 mátrix) Max. sebesség = 206 m/perc @ 5X5 | 1-4 vonal (7X5 mátrix) 1-5 vonal (5X5 mátrix) Max. sebesség = 344 m/perc @ 5X5 | |
Betűtípus -mátrix | Egy vonal: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 3 vonal: 5X5, 7X5, 9x6 5 vonal: 5X5 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 4 soros: 5X5, 7X5 | |||
Nyomtatási távolság | Betűmagasság: 1-15 mm Nyomtatási távolság: 2 mm - 30 mm Legjobb: 10 mm | |||
Operációs rendszer | LT-Touch egyedi rendszer, több nyelven | |||
Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám, vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPCA&E, EAN 8 és 13, GS1, logó, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód, 39-es kód, 125-ös kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, különleges karakterek stb. | |||
Extra memória | USB, RS485, Ethernet | USB,RS485 | USB, RS485, Ethernet | |
Rendszernyelv | Kínai, angol, koreai, orosz, lengyel, perzsa, arab, spanyol, német, indonéz, vietnami, horvát, thai, szlovén, szlovák, bosnyák, portugál, olasz stb. testreszabható nyelv | |||
Memóriatárolás | 1000+ üzenet | 1000+ üzenet | 1000+ üzenet | |
Ipari védelem | IP55 | IP55 | IP55 | |
Nyomtatófej | Szuper puha, 3 m hosszú, állandó hőmérséklet, 50 μm | Szuper puha, 3 m hosszú, állandó hőmérsékletű, 60 μm | Szuper puha, 3 m hosszú, állandó hőmérséklet, 60 μm | |
Nyomtatási irány | 360°-os teljes körű nyomtatás | |||
Patron térfogata | Tinta (500ml) Smink (750ml) | Tinta (500ml) Smink (750ml) | Tinta (500ml) Smink (750ml) | |
Hőmérséklet / páratartalom tartomány | 0-45 ℃ 0-95% relatív páratartalom, nem lecsapódó | |||
Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,72 - 0,36A , 80W | |||
Céginformációk
A LEAD TECH Technology Co., Ltd. egy vállalat. Fő tevékenységünk az évek során a Leadtech Coding minőségi termékekkel és átgondolt szolgáltatásokkal elnyerte a hazai és külföldi ügyfelek bizalmát és elismerését. Ha többet szeretne megtudni termékeinkről, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot. Várjuk az együttműködést!