LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
Productdetails van de industriële inkjetprinters
Beknopt overzicht
De industriële inkjetprinters van LEAD TECH Technology Co., Ltd. creëren een nieuwe productstijl door innovaties op het gebied van materiaal en design. Onze strenge tests garanderen een hoogwaardige productie van onze producten. De goede reputatie bij onze klanten bevestigt de hoge kwaliteit van onze industriële inkjetprinters.
Productintroductie
De industriële inkjetprinters van Leadtech Coding onderscheiden zich van veel vergelijkbare producten. De specifieke voordelen zijn als volgt.
| Model | LEAD TECH LT880HRS Ultrasnelle inkjetprinter |
| Materiaal | Precisiecoating |
| Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 430 m/min bij 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Dubbellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 3 regels: 5x5, 7x5, 9x6 4 regels: 5x5, 7x5 5 regels: 5x5 |
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. |
| besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engels, Chinees, Arabisch, cijfers, serienummer, barcode, shiftcode, DM/QR-code, UPCA&E, EAN 8 & 13, GS1, logo, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C, Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485, Ethernet |
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz. Aanpasbare taal |
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industriële bescherming | IP55 |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 50 μm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen |
| Cartridgevolume | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-45℃, 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,72 - 0,36A , 80W |
Eenvoudige bediening
Linux-systeem, 7-inch touchscreen
Gebruiksvriendelijke interface, eenvoudige bediening, snel te leren
Ondersteuning voor het handmatig slepen van tekst of modules
Ondersteuning voor Data Matrix, QR-code
Stabiel en betrouwbaar
Roestvrijstalen kast met Teflon-coating, gemakkelijk schoon te maken.
Sterkere anti-interferentiecapaciteit, geschikt voor ruwe omstandigheden.
Alles-in-één InkCore, stabiele werking
Levensduur tot 6000 uur
Superieure kwaliteit
Waterdicht toetsenbord, IP55
Volledig afgesloten elektronische kast, stofvrij
Innovatieve printkop
Spuitgiettechnologie, voorkomt inktlekkage.
Automatische reinigingsfunctie, vermindert verstopping van de sproeier.
Stabiele prestaties op lange termijn, betrouwbare kwaliteit.
Slim inktsysteem
Plug-and-play, minder vervuiling
Efficiënt gebruik, waardoor productiekosten worden bespaard
IoT-industrie 4.0
Ondersteuning voor RS485- en USB-poorten
Ondersteuning voor Ethernet-poort (netwerkversie)
Verbinden met externe apparaten, zoals pc's, PLC's, scanners, controlewegers, enz.
Realiseer informatie-uitwisseling en onderlinge verbinding.
Video
Model | LT880(HRS) | |||
Materiaal | Precisiecoating | Precisiecoating/roestvrij staal | Precisiecoating/roestvrij staal | |
Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 430 m/min bij 5x5 | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 206 m/min bij 5x5 | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 | |
Lettertype Matrix | Enkele regel: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Drie regels: 5x5, 7x5, 9x6 Vijf regels: 5x5 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 4 lijnen: 5x5, 7x5 | |||
Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. | |||
Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen | |||
Inhoud afdrukken | Engels, Chinees, Arabisch, cijfers, serienummer, barcode, shiftcode, DM/QR-code, UCC/EAN 8 & 13, GS1, logo, UCC/EAN 128, code 128 A, B & C, code 39, code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. | |||
Extra geheugen | USB, RS485, Ethernet | USB,RS485 | USB, RS485, Ethernet | |
Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz. Aanpasbare taal | |||
Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten | Meer dan 1000 berichten | Meer dan 1000 berichten | |
Industriële bescherming | IP55 | IP55 | IP55 | |
Printkop | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 50 μm | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 60 μm | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 60 μm | |
Afdrukinstructies | 360° rondom printen | |||
Patroonvolume | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) | Inkt (500 ml) Make-up (750 ml) | |
Temperatuur- / vochtigheidsbereik | 0-45℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend | |||
Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 0,72 - 0,36A , 80W | |||
Bedrijfsinformatie
LEAD TECH Technology Co., Ltd. is een bedrijf. We leveren voornamelijk producten en diensten. Leadtech Coding heeft in de loop der jaren het vertrouwen en de waardering van binnenlandse en buitenlandse klanten gewonnen met hoogwaardige producten en attente service. Wilt u meer weten over onze producten? Neem dan contact met ons op. We kijken ernaar uit om met u samen te werken!