Leadtech nyomtató-vezető gyártó a kódolásban & Jelölési ipar 2011 óta.
Az ipari tintasugaras nyomtatógépek termékadatai
Termékleírás
Bármilyen színben vagy méretben is, ipari tintasugaras nyomtatóink felülmúlják a piacon kapható hasonló termékeket. Szigorú minőségi teszteket végeztünk a termék minőségének garantálása érdekében. A LEAD TECH Technology Co., Ltd. kiegyensúlyozott ajánlása az ügyfelek számára mindig növeli a bizalmat és az ügyfelek elégedettségét.
| Modell | LEAD TECH i9 STD Tintasugaras nyomtató |
| Anyag | Rozsdamentes acél + precíziós bevonat |
| Nyomtatási teljesítmény | 1-4 vonal (7X5 mátrix) 1-5 vonal (5X5 mátrix) Max. sebesség = 344 m/mind5X5 |
| Betűtípus-mátrix | Egysoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 3 vonal: 5X5, 7X5, 9x6 4 vonal: 5X5, 7X5 5 vonal: 5X5 |
| Nyomtatási távolság | Betűmagasság: 1-15 mm Nyomtatási távolság: 2 mm - 30 mm Legjobb: 10 mm |
| Operációs rendszer | Egyedi LT-Touch rendszer, több nyelven |
| Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám. Vonalkód, Shift, DM/QR kód, UPC A&E, GS1, logó. EAN 8 és 13, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód. 39-es kód, 125-ös kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, speciális karakterek stb. |
| Extra memória | USB.RS485,RS232,BCD.Ethernet |
| Rendszernyelv | Kínai, angol, koreai, orosz, lengyel, perzsa, arab, spanyol, német, indonéz, vietnami, horvát, thai, szlovén, szlovák, bosnyák, portugál, olasz stb., testreszabható nyelv |
| Memóriatárolás | 1000+ üzenet |
| Ipari védelem | IP65 |
| Nyomtatófej | Szuper puha, 3 m hosszú, állandó hőmérsékletű, 60 μm |
| Nyomtatási irány | 360°-os teljes körű nyomtatás |
| Patron térfogata | Tinta (750ml) Smink (750ml) |
| Hőmérséklet/páratartalom tartomány | 0-50 ℃ 0–95% relatív páratartalom, nem lecsapódó |
| Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W |
Barátságos felhasználói felület
10,4 hüvelykes érintőképernyő
Gyorsindítás (57 másodperc)
Egygombos be- és kikapcsolás
Többnyelvű felület
IoT Ipar 4.0
RS485, USB és Ethernet csatlakozások
Támogatja az adatmátrix és a QR-kód nyomtatását
Szoftver és firmware távoli frissítése
Új generációs nyomtatófej
Innovatív nyomtatófej dupla szelepekkel
Fröccsöntési technológia a tinta szivárgásának megakadályozására
Automatikus tisztítás a hosszabb üzemidő biztosítása érdekében
Stabil tintarendszer
Automatikus töltés indítása
Stabilabb nyomás
Tartós InkCore kialakítás, könnyen cserélhető
Automatikus modulációs funkció kézi beállítás nélkül
| Modell | i9 STD | ||
| Anyag | Rozsdamentes acél + precíziós bevonat | ||
| Nyomtatási teljesítmény | 1-4 sor (7X5 mátrix) 1-5Vonalak (5X5-ös mátrix) Max. sebesség = 344 m/perc @ 5x5 | 1-4 sor (7X5 mátrix) 1-5 sor (5X5-ös mátrix) Max. sebesség = 430 m/perc @ 5x5 | 1-4 sor (7X5 mátrix) 1-5 sor (5X5-ös mátrix) Max. sebesség - 537 m/perc @ 5x5 |
| Betűtípus-mátrix | Egy vonal: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11, 19X14, 24X17, 32X22 3 vonal: 5X5, 7X5, 9x6 5 vonal: 5X5 Kétsoros: 5X5, 7X5, 9x6, 12X8, 16X11 4 soros: 5X5, 7X5 | ||
| Nyomtatási távolság | Betűmagasság: 1-15 mm Nyomtatási távolság: 2 mm - 30 mm Legjobb: 10 mm | Betűmagasság: 0,86–12 mm Nyomtatási távolság: 2 mm - 30 mm, legjobb: 10 mm | |
| Operációs rendszer | Egyedi LT-Touch rendszer, több nyelven | ||
| Nyomtatott tartalom | Angol, kínai, arab számok, sorozatszám. Vonalkód, Shift, DM/QR-kód, UPC A&E, GS1, logó. EAN 8 és 13, UCC/EAN 128, 128 A, B és C kód. 39-es kód, 125-ös kód, automatikus dátum/idő/lejárati dátum, speciális karakterek stb. | ||
| Extra memória | USB.RS485,RS232,BCD.Ethernet | ||
| Rendszernyelv | Kínai, angol, koreai, orosz, lengyel, perzsa, arab, spanyol, német, indonéz, vietnami, horvát, thai, szlovén, szlovák, bosnyák, portugál, olasz stb., testreszabható nyelv | ||
| Memóriatárolás | 1000+ üzenet | ||
| Ipari védelem | IP65 | ||
| Nyomtatófej | Szuper puha, 3 méter hosszú állandó hőmérséklet, 60 μm | Szuper puha, 3 méter hosszú állandó hőmérséklet, 50 μm | Szuper puha, 3 méter hosszú állandó hőmérséklet, 40 μm |
| Nyomtatási irány | 360°-os teljes körű nyomtatás | ||
| Patron térfogata | Tinta (750ml) Smink (750ml) | ||
| Hőmérséklet/páratartalom tartomány | 0-50 ℃ 0–95% relatív páratartalom, nem lecsapódó | ||
| Hatalom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W | ||
Cégjellemző
• A Leadtech Coding hivatalosan 2006-ban alakult. Az évek során jó hírnévnek örvendünk az iparágban, professzionális technológiánknak, minőségi termékeinknek és jó szolgáltatásainknak köszönhetően.
• A Leadtech Coding kedvező feltételekkel rendelkezik a termékszállításhoz. A közelben virágzó piac, fejlett kommunikáció és kényelmes közlekedés található.
• Cégünk nagy figyelmet fordít termékeire. Egyrészt tapasztalt szakértőkkel és műszaki csapatokkal rendelkezünk, akik folyamatosan fejlesztik és újítják termékeinket. Másrészt termékeink minőségét modern gyár és professzionális gyártó személyzet garantálja.
Ha érdeklik elektromos berendezéseink, kérjük, hagyja meg elérhetőségeit. A Leadtech Coding felveszi Önnel a kapcsolatot üzleti együttműködés céljából!