LeadTech-printer-toonaangevende fabrikant in de codering & Markering van de industrie sinds 2011.
Productdetails van de industriële inkjetprinters
Productbeschrijving
Ongeacht de kleur of het formaat, onze industriële inkjetprinters overtreffen vergelijkbare producten op de markt. Er zijn strenge kwaliteitstests uitgevoerd om de kwaliteit van het product te garanderen. Een evenwichtig advies van LEAD TECH Technology Co., Ltd. aan klanten vergroot altijd het vertrouwen en de klanttevredenheid.
| Model | LEAD TECH i9 STD Inkjetprinter |
| Materiaal | Roestvrij staal + precisiecoating |
| Printprestaties | 1-4 lijnen (7x5 matrix) 1-5 lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Dubbellijns: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 3 regels: 5x5, 7x5, 9x6 4 regels: 5x5, 7x5 5 regels: 5x5 |
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm. Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen afstand: 10 mm. |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen |
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer. Barcode, Shift, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C. Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. |
| Extra geheugen | USB, RS485, RS232, BCD, Ethernet |
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal |
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten |
| Industriële bescherming | IP65 |
| Printkop | Superzacht, lengte 3 m, constante temperatuur, 60 µm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen |
| Patroonvolume | Inkt (750 ml) Make-up (750 ml) |
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-50 ℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend |
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W |
Gebruiksvriendelijke interface
10,4 inch touchscreen
Snel opstarten (57 seconden)
Aan/uit-knop met één druk op de knop
Meertalige interface
IoT-industrie 4.0
RS485-, USB- en Ethernet-aansluitingen
Ondersteuning voor Data Matrix- en QR-code-afdrukken
Software- en firmware-upgrade op afstand
Printkop van de nieuwe generatie
Innovatieve printkop met dubbele kleppen
Spuitgiettechnologie om inktlekkage te voorkomen
Automatische reiniging voor een langere gebruiksduur.
Stabiel inktsysteem
Automatisch vullen opstarten
Stabielere druk
Duurzaam InkCore-ontwerp, eenvoudig te vervangen
Automatische modulatiefunctie zonder handmatige aanpassing.
| Model | i9 STD | ||
| Materiaal | Roestvrij staal + precisiecoating | ||
| Printprestaties | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5Lijnen (5x5 matrix) Maximale snelheid = 344 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid = 430 m/min bij 5x5 | 1-4 regels (7x5 matrix) 1-5 regels (5x5 matrix) Maximale snelheid: 537 m/min bij 5x5 |
| Lettertype Matrix | Enkele regel: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11, 19x14, 24x17, 32x22 Drie regels: 5x5, 7x5, 9x6 Vijf regels: 5x5 Dubbele lijn: 5x5, 7x5, 9x6, 12x8, 16x11 4 lijnen: 5x5, 7x5 | ||
| Afdrukafstand | Letterhoogte: 1-15 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm Beste resultaat: 10 mm | Letterhoogte: 0,86-12 mm Printafstand: 2 mm tot 30 mm. Aanbevolen: 10 mm. | |
| Besturingssysteem | Uniek LT-Touch-systeem, meerdere talen | ||
| Inhoud afdrukken | Engelse, Chinese en Arabische cijfers, serienummer. Barcode, Shift, DM/QR-code, UPC A&E, GS1, logo. EAN 8 & 13, UCC/EAN 128, Code 128 A, B & C. Code 39, Code 125, automatische datum/tijd/vervaldatum, speciale tekens, enz. | ||
| Extra geheugen | USB, RS485, RS232, BCD, Ethernet | ||
| Systeemtaal | Chinees, Engels, Koreaans, Russisch, Pools, Perzisch, Arabisch, Spaans, Duits, Indonesisch, Vietnamees, Kroatisch, Thais, Sloveens, Slowaaks, Bosnisch, Portugees, Italiaans, enz., aanpasbare taal | ||
| Geheugenopslag | Meer dan 1000 berichten | ||
| Industriële bescherming | IP65 | ||
| Printkop | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 60 µm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 50 µm | Superzacht, lengte 3 meter constante temperatuur, 40 µm |
| Afdrukinstructies | 360° rondom printen | ||
| Patroonvolume | Inkt (750 ml) Make-up (750 ml) | ||
| Temperatuur-/vochtigheidsbereik | 0-50 ℃ 0-95% relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend | ||
| Stroom | 100-120/200-240V~ , 50-60Hz , 1,1 - 0,55A , 120W | ||
Bedrijfsprofiel
• Leadtech Coding is officieel opgericht in [jaar]. In de loop der jaren hebben we een goede reputatie in de branche opgebouwd dankzij professionele technologie, hoogwaardige producten en goede service.
• Leadtech Coding heeft gunstige omstandigheden voor productlevering. In de nabijheid bevindt zich een bloeiende markt, goed ontwikkelde communicatiemogelijkheden en gunstige verkeersverbindingen.
• Ons bedrijf besteedt veel aandacht aan onze producten. Ten eerste beschikken we over ervaren experts en technische teams die onze producten voortdurend verbeteren en innoveren. Ten tweede wordt de kwaliteit van onze producten gegarandeerd door een moderne fabriek en professioneel productiepersoneel.
Als u interesse heeft in onze elektrische apparatuur, laat dan uw contactgegevens achter. Leadtech Coding neemt contact met u op voor een mogelijke samenwerking!